zamknij
Do 20% zniżki na urodę i fajne aktywności z kodem LIPIEC. Dziś koniec.

Cosmed

ul. Puławska 538, Warszawa

Pakiet sześciu zabiegów na twarz z laserem biostymulującym, ampułką i maską od 119,99 zł w Cosmed

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na poprawę jędrności skóry, a dzięki dodatkowej ampułce i masce, na jej nawilżenie i odżywienie

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania zabiegu: ok. 40 min

Zabiegi polegają na stymulacji skóry prądami o częstotliwości fal radiowych. Mają na celu pobudzenie komórek skóry do produkcji kolagenu, w efekcie czego poprawia się wygląd skóry. Aby zwiększyć skuteczność zabiegu specjalista dobiera ampułkę oraz maskę indywidualnie do skóry klienta.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Cosmed Beata Krężel

Zlokalizowany na Ursynowie kameralny gabinet oferuje kompleksowe usługi w zakresie regeneracji tkanek miękkich. Wśród zabiegów znajdują się takie, które zaliczyć można do szeroko pojętej laseroterapii: fotoodmładzanie, usuwanie przebarwień, thermolifting skóry, depilację IPL i wiele innych. Osobom pragnącym zadbać o kondycję skóry poprzez specjalistyczne programy regeneracyjne, poleca się mikrodermabrazję, mezoterapię czy sonoforezę. Personel gabinetu nieustannie śledzi nowości rynku kosmetycznego, dzięki czemu usługi wykonywane są w oparciu o innowacyjne i skuteczne metody poprawy wyglądu.