zamknij
Audioteka

Codemedia S.A.

0 zł: otwarcie 3-miesięcznej 5% Lokaty Happy z premią 120 zł na Groupon.pl w Idea Banku

Wybierz opcję

Wyróżniki

Dzisiejszy groupon umożliwia nowym klientom Idea Banku założenie Lokaty Happy z oprocentowaniem w wysokości 5% i atrakcyjną premią

O tej ofercie

Oferta

  • 0 zł za otwarcie 3-miesięcznej 5% Lokaty Happy z premią 120 zł na Groupon.pl w Idea Bank u.

Jak to działa?

  • groupon o wartości 0 zł uprawnia do skorzystania z promocji, w której za otwarcie Lokaty Happy dla nowych klientów banku Idea Bank S.A. (na okres 3 miesięcy) i zasilenie jej określoną kwotą klient nabywa prawo do premii w wysokości 120 zł w środkach na Groupon.pl (przeznaczonych na dalsze zakupy)
  • premia wypłacana jest do 21 dnia danego miesiąca za wszystkie lokaty aktywowane w poprzednim miesiącu kalendarzowym.
  • min. wartość depozytu to 1000 zł, maksymalna kwota wpłaty wynosi 10000 zł

Korzyści, jakie daje Lokata Happy:

  • wysokie oprocentowanie: aż 5%
  • kwota lokaty już od 1000 zł
  • okres lokaty – tylko 3 miesiące
  • bez konieczności otwierania konta bankowego
  • bez konieczności nabywania dodatkowych produktów bankowych

Idea Bank
Ideą przyświecającą stworzeniu Idea Banku była chęć wspomagania osób przedsiębiorczych w realizacji swoich marzeń o przysłowiowym własnym biznesie. Dzięki temu jest to instytucja finansowa przyjazna szczególnie tym, którzy stanowią o sile każdej gospodarki, a więc małym podmiotom gospodarczym (mikro-, małym i średnim przedsiębiorstwom).

Przejawem takiego podejścia jest profil działalności Idea Banku, nastawiony na łatwiejszy i szybszy dostęp do większej liczby różnorodnych produktów bankowych. Specjalistom banku udało się stworzyć pakiet produktów kredytowych, oszczędnościowych i inwestycyjnych, umożliwiający start i prężny rozwój każdej firmy.

Ponadto Idea Bank zapewnia profesjonalną opiekę wykwalifikowanych doradców na każdym etapie zakładania i prowadzenia własnej firmy. Przedsiębiorcy mogą liczyć na kompleksową pomoc w zakresie finansowania działalności, obsługi księgowej i pomnażania kapitału.

Warunki

Groupon ważny do 30.11.2014 – do tego czasu należy założyć lokatę i zasilić ją środkami by uzyskać prawo do premii w wysokości 120 zł w środkach na dalsze zakupy na groupon.pl.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta dedykowana wyłącznie dla nowych klientów banku.
Dodatkowe informacje: wejdź na stronę http://grpn.pl/on/IdeaBank-SA i wpisz kod grouponu w dedykowane pole, a następnie wypełnij wniosek o lokatę. Warunkiem otrzymania premii jest otwarcie lokaty i zasilenie jej kwotą min. 1000 zł do dnia 30.11.2014. Środki na groupon.pl ważne do 31.03.2015.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Codemedia S.A.