COB Fitness Premium Club

Wesoła 3, Katowice

Endermologie LPG®: 1 zabieg za 99,99 zł i więcej w COB Fitness Premium Club w Katowicach

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabieg ma działanie antycellulitowe, modelujące sylwetkę i ujędrniające ciało

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
E
EWA
2 Oceny2 reviews
marzec 17, 2020
Rewelacja 👍

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj zabiegu: masaż metodą Endermologie
  • czas trwania 1 zabiegu: 60 min
  • strój dodatkowo płatny 70 zł

Endermologie LPG jest skuteczną metodą redukującą cellulit, potwierdzoną atestem FDA Amerykańskiego Urzędu ds. Lekarstw i Żywności. Aparat do masażu antycellulitowego, modelujący sylwetkę i ujędrniający metodą Endermologie. Metoda polega na oddziaływaniu na skórną i podskórną tkankę łączną poprzez zastosowanie precyzyjnego masażu mechanicznego z równoczesnym wykorzystaniem podciśnienia.

Działanie: stymulacja unaczynienia, dekompresja struktury tkanki łącznej, zmniejszenie retencji wody, zwiększenie lipolizy na różnych poziomach tkanki łącznej, eliminacja toksyn, pobudzenie syntezy kolagenu.

Zabieg: podciśnienie w samobieżnej głowicy zabiegowej zasysa fałdę skóry, która jest zwijana przez pierwszą rolkę, a rozwijana przez drugą. Fałda jest rozmasowywana przy zastosowaniu specjalnej techniki, przy doborze odpowiedniego programu zgodnie z określonym celem terapeutycznym.

Zastosowanie: cellulit - redukcja, tkanka tłuszczowa - redukcja, estetyczne, terapeutyczne, profilaktyczno- zdrowotne, odnowa biologiczna dla sportowców.

Za pomocą aparatu Endermologia Cellu M6 KEYMODULE i możemy:

zredukować cellulit zredukować tkankę tłuszczową modelować sylwetkę ujędrnić brzuch pobudzić układ krążenia pobudzić układ limfatyczny

Uwaga: aparat Endermologia Cellu M6 KEYMODULE i wyposażony został w specjalną głowicę do zabiegów po liposuction. Kiedy ciało jest bardzo obolałe nasza głowica po prostu je pieści. Seria 20 zabiegów rekomendowana jest przez lekarzy chirurgów w celu zapobieżenia zrostom, nierównościom i obrzękom, które powstają po zabiegu liposuction, jeśli nie są odpowiednio umiejętnie rozmasowane i udrożnione.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 3 groupony.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 796 124 124 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

COB Fitness Premium Club

Zlokalizowana w Katowicach firma powstała w 2000 roku jako miejsce dedykowane miłośnikom sportu i zdrowego stylu życia. Jej celem jest dawanie ludziom energii poprzez aktywność ruchową. COB Fitness Premium Club podzielony jest na kilka stref (np. siłownię, fitness, wellness, basen), a także salon fryzjerski i gabinety kosmetyczne (np. do manicure'u i pedicure'u, depilacji laserowej i fotoodmładzania, masażu, endermologii). Na miejscu znajduje się także bar, w którym można urządzić prywatną imprezę.