Brak nowych powiadomień

COB Fitness Premium Club

Endermologie LPG®: 1 zabieg za 99,99 zł i więcej w COB Fitness Premium Club w Katowicach

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabieg ma działanie antycellulitowe, modelujące sylwetkę i ujędrniające ciało

W skrócie

Szczegóły:

  • rodzaj zabiegu: masaż metodą Endermologie
  • czas trwania zabiegu: 60 min
  • strój dodatkowo płatny 70 zł

Endermologie LPG jest skuteczną metodą redukującą cellulit, potwierdzoną atestem FDA Amerykańskiego Urzędu ds. Lekarstw i Żywności. Aparat do masażu antycellulitowego, modelujący sylwetkę i ujędrniający metodą Endermologie. Metoda polega na oddziaływaniu na skórną i podskórną tkankę łączną poprzez zastosowanie precyzyjnego masażu mechanicznego z równoczesnym wykorzystaniem podciśnienia.

Działanie: stymulacja unaczynienia, dekompresja struktury tkanki łącznej, zmniejszenie retencji wody, zwiększenie lipolizy na różnych poziomach tkanki łącznej, eliminacja toksyn, pobudzenie syntezy kolagenu.

Zabieg: podciśnienie w samobieżnej głowicy zabiegowej zasysa fałdę skóry, która jest zwijana przez pierwszą rolkę, a rozwijana przez drugą. Fałda jest rozmasowywana przy zastosowaniu specjalnej techniki, przy doborze odpowiedniego programu zgodnie z określonym celem terapeutycznym.

Zastosowanie: cellulit - redukcja, tkanka tłuszczowa - redukcja, estetyczne, terapeutyczne, profilaktyczno- zdrowotne, odnowa biologiczna dla sportowców.

Za pomocą aparatu Endermologia Cellu M6 KEYMODULE i możemy:

zredukować cellulit zredukować tkankę tłuszczową modelować sylwetkę ujędrnić brzuch pobudzić układ krążenia pobudzić układ limfatyczny

Uwaga: aparat Endermologia Cellu M6 KEYMODULE i wyposażony został w specjalną głowicę do zabiegów po liposuction. Kiedy ciało jest bardzo obolałe nasza głowica po prostu je pieści. Seria 20 zabiegów rekomendowana jest przez lekarzy chirurgów w celu zapobieżenia zrostom, nierównościom i obrzękom, które powstają po zabiegu liposuction, jeśli nie są odpowiednio umiejętnie rozmasowane i udrożnione.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 796 124 124 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

COB Fitness Premium Club

Zlokalizowana w Katowicach firma powstała w 2000 roku jako miejsce dedykowane miłośnikom sportu i zdrowego stylu życia. Jej celem jest dawanie ludziom energii poprzez aktywność ruchową. COB Fitness Premium Club podzielony jest na kilka stref (np. siłownię, fitness, wellness, basen), a także salon fryzjerski i gabinety kosmetyczne (np. do manicure'u i pedicure'u, depilacji laserowej i fotoodmładzania, masażu, endermologii). Na miejscu znajduje się także bar, w którym można urządzić prywatną imprezę.

COB Fitness Premium Club

Zabieg kosmetyczny, Wyszczuplanie, Odchudzanie
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.