zamknij
Do 15% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem WRZESIEN. Jutro koniec.

Ciało W Centrum Uwagi. Studio Masażu

Złota 65, Warszawa

Masaż relaksacyjny, klasyczny, sportowy lub rytuał Mind Relaxing Aroma Massage w Ciało W Centrum Uwagi. Studio Masażu

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na zniwelowanie napięć, poprawę elastyczności mięśni i kondycji całego ciała, wyciszenie układu nerwowego, uwolnienie od stresu

O tej ofercie

Szczegóły:

 • czas trwania: 60 lub 80 min
 • dostępne masaże:
  • relaksacyjny
  • klasyczny
  • sportowy
  • rytuał na ciało Mind Relaxing Aroma Massage

Masaż relaksacyjny jest szczególnie polecany osobom przemęczonym i przepracowanym. Pozwala pozbyć się nadmiernych napięć, uwalnia od stresu, pobudza wydzielanie endorfin. Dodatkowo aby wzmocnić działanie masażu indywidualnie dobierana jest synergia aktywnych substancji roślinnych.

Masaż klasyczny to tradycyjna, popularna forma masażu o szerokim zakresie działania. Zmniejsza napięcie mięśniowe, wycisza układ nerwowy i stymuluje pracę układu odpornościowego. Kompleksowa propozycja dla osób chcących poprawić kondycję psychofizyczną.

Masaż sportowy jest intensywną formą masażu skierowaną do osób aktywnych, regularnie uprawiających sport. Techniki masażu dobierane są indywidualnie na podstawie wywiadu i rodzaju wykonywanej aktywności fizycznej. Zawiera techniki tradycyjnego masażu manualnego, mobilizacji narzędziowej tkanek miękkich i innych sprawdzonych technik, poprawiających regenerację i kondycję mięśni.

Rytuał na ciało Mind Relaxing Aroma Massage to głęboki, relaksujący masaż całego ciała z użyciem dobranej indywidualnie kompozycji olejków aromaterapeutycznych Vitalis Dr Joseph. Masaż niweluje napięcia, poprawia kondycję całego ciała i elastyczność mięśni. Manualne techniki masażu, aromaterapia i ciepłe kompresy tworzą multisensoryczny program, który równoważy ciało i układ nerwowy.


Ogólne przeciwwskazania do masażu:

 • choroby nowotworowe
 • choroby dermatologiczne
 • zaburzenia krzepliwości krwi
 • podwyższona temperatura ciała
 • choroby naczyń obwodowych (zaawansowana miażdżyca, zakrzepica naczyń obwodowych, zapalenie naczyń obwodowych, tętniaki)
 • ciąża
 • osteoporoza
 • świeże urazy narządu ruchu lub zabiegi operacyjne

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online https://bit.ly/3Ar35l6. Rezerwacji można dokonać pod kategorią Vouchery i karty podarunkowe; opcja masaż 60 min lub masaż 80 min. Rezerwacje bez podania kodu będą anulowane. Możliwy kontakt tel. 511 789 625. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych i dodatkowych zniżek Groupon. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Ciało W Centrum Uwagi. Studio Masażu

Zlokalizowany w centrum Warszawy, przy ulicy Złotej 65, kameralny gabinet masażu powstał „dla wszystkich osób ceniących jakość oraz indywidualny charakter wykonywanych usług”. Na miejscu można zadbać o swoją kondycję psychiczną i fizyczną. Wszystko to możliwe jest dzięki szerokiej gamie odpowiednio dobranych masaży, które pozwalają na głęboki relaks oraz regeneracje ciała. Klienci mają do wyboru m.in. masaż klasyczny, relaksacyjny i sportowy.