Brak nowych powiadomień
top-rated-merchant-icon Najwyżej oceniane kupiec

Najwyżej oceniane kupiec

Chochołowskie Termy jest najlepszym sprzedawcą ze względu na średnią ocenę 4,5 gwiazdki lub wyższą w oparciu o minimum 400 ocen.

Chochołowskie Termy

Chochołów 400, Chochołów

Chochołowskie Termy: całodzienny bilet na baseny i strefę leczniczą (od 71 zł) oraz saunarium (od 98 zł)

20+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja do całodziennego aktywnego wypoczynku w towarzystwie rodziny lub przyjaciół

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
T
Tomasz
4 Oceny2 reviews
styczeń 17, 2020
Bardzo dobrze spędzony czas
M
Mateusz
1 Oceny1 reviews
styczeń 9, 2020
Udany wyjazd
K
Krzysztof
2 Oceny2 reviews
styczeń 8, 2020
fajnie i miło, dużo bąbelków, czysto, jeden minus to zimny przeciąg z dolnego basenu, wychodząc z gorącej wody nie jest przyjemnie jak cię obwiewa zimny strumień powietrza i tak aż do wyjścia na górę
W
Wojtek
5 Oceny2 reviews
styczeń 3, 2020
Najlepsze termy w jakich byłem do tej pory
T
Teresa
4 Oceny2 reviews
styczeń 2, 2020
wracam , ciągle wracam :)
O
Olga
1 Oceny1 reviews
styczeń 1, 2020
Bilety w świetnej cenie. Chocholowskoe Termy jak dla mnie są jedne z najlepszych. Można świetnie odpocząć. Polecam wszystkim.
I
Ireneusz
3 Oceny3 reviews
lipiec 28, 2020
Relaks i wypoczynek na najwyższym poziomie,miejsce oferuje doskonałe warunki do wypoczynku i relaksu dla rodzin jak i grup zorganizowanch. Bardzo dobre zaplecze gastronomiczne, wygodny dojazd i parking. Przydałoby by się tylko jeszcze zaplecze hotelowe. Polecam.
G
Grzegorz
3 Oceny2 reviews
grudzień 30, 2019
Woda ciepła, czysto, mało ludzi w sezonie niskim Polecam wszystkim :D
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie


Terminy wyłączone:


10.04-13.04.2020 (Wielkanoc), 01.05-03.05.2020 (weekend majowy), przerwa techniczna 23.03- 03.04.2020 (z możliwością przedłużenia), 11.06.2020 - 30.08.2020 (wakacje) 07.11.2020 - 15.11.2020 (długi weekend związany z Dniem Niepodległości).


Szczegóły:

 • godziny otwarcia znajdują się na stronie

Dostępne atrakcje:

Strefa basenowa:

 • baseny rekreacyjne i jacuzzi
 • jacuzzi solankowe
 • sauna tekstylna i grota solna
 • basen zewnętrzny na poziomie 0 (a w nim m.in. rwąca rzeka, siatkówka i koszykówka wodna, dysze wodne, stanowiska do masażu itd.)
 • basen zewnętrzny na poziomie -1 (a w nim m.in. rwąca rzeka, wodospad, wulkan, gejzery powietrzne, ściany wodne, siatka do wspinaczki oraz huśtawka wodna)
 • strefa zabaw dla dzieci
 • zjeżdżalnia rodzinna
 • łaźnia parowa dla dzieci

Strefa lecznicza:

 • beczki termalne z wodą siarkową
 • basen z wodą solankową

Strefa saunarium i relaksu:

 • sauna jałowcowa
 • sauna z widokiem na Tatry
 • sauna sucha
 • łaźnia parowa
 • łaźnia aromatyczna
 • sauna infrared
 • grota solna
 • jacuzzi termalne na tarasie
 • strefa relaksu na antresoli
 • baseny jacuzzi
 • taras widokowy

Najwyższy czas, by zaplanować urlop? Pobyt w Termach Chochołowskich to okazja, by skorzystać z licznych saun, basenów, łaźni i wielu innych atrakcji. Oferta na termy obejmuje pobyt w strefie basenowej i leczniczej, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Na tych, którzy wyruszają do Term Chochołowskich po prawdziwe odprężenie, czekają również bilety do saunarium, w którym przygotowano m.in. saunę jałowcową, saunę suchą, saunę z widokiem na Tatry i grotę solną.

Warto wiedzieć

Jak skorzystać z grouponu?
1. Oferta obejmuje jednorazowe wejście.
2. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
3. Weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Ograniczenia: oferta do wykorzystania od poniedziałku do piątku. Zakupienie grouponu nie wiąże się z obsługą poza kolejnością – realizacja grouponu odbywa się w kasach biletowych.Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Bilet do strefy basenowej i leczniczej nie zawiera basenu pływackiego (dopłata 10 zł). Bilety dla dzieci obejmują wiek od dnia 3 urodzin do dnia 16 urodzin. W okresie obowiązywania pandemii, kupony są sprzedawane, natomiast możliwość wykorzystania będzie po okresie zakończenia epidemii.
Wyłączone daty:
10.04-13.04.2020 (Wielkanoc), 01.05-03.05.2020 (weekend majowy), przerwa techniczna 23.03- 03.04.2020 (z możliwością przedłużenia), 11.06.2020 - 30.08.2020 (wakacje) 07.11.2020 - 15.11.2020 (długi weekend związany z Dniem Niepodległości).

Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Usługi dodatkowo płatne: saunarium 40 zł (strefa nietekstylna od +18 ), basen pływacki 10 zł, zabiegi spa, gastronomia, siłownia, płatne według obowiązującego cennika.. Przed dokonaniem zakupu i realizacją należy zapoznać się z informacjami zawartymi na stronie oraz regulaminem Term (terminy wyłączenia obiektu ze względu na przerwę techniczną podawane są na stronie www i mogą ulec zmianie z przyczyn niezależnych od Term Chochołowskich).
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny od poniedziałku do piątku w terminach zgodnych z wybraną opcją.

Chochołowskie Termy

By dać odpocząć zarówno ciału, jak i umysłowi, warto wybrać się do jednego z najlepiej wyposażonych kompleksów termalnych w Polsce i największego na Podhalu. Imponująca łączna przestrzeń lustra wody (3000 m²), mnogość atrakcji (w tym zjeżdżalnie, plaża, grota solna, saunarium) i szum pobliskiej rzeki Dunajec to tylko kilka z atutów tego miejsca.

Dodatkowe właściwości mineralne tutejszych basenów sprawiają, że korzystanie z wodnych atrakcji może być nie tylko dobrą zabawą dla całej rodziny, ale także zdrowotną kuracją. Osobom, którym zależy przede wszystkim na tym ostatnim aspekcie, poleca się strefa lecznicza, gdzie znaleźć można beczki termalne – wanny z surową wodą termalną oraz basen z wodą termalną jodowaną.

Między kolejną rundą na zjeżdżalni a piłką plażową, warto zawitać np. do tutejszego bistro lub kawiarni, w których na gości czeka bogate menu oraz pokój zabaw Akwarium – ciekawe rozwiązanie dla rodziców marzących o chwili odpoczynku podczas posiłku.