zamknij
Do 20% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem TANIEJ. Jutro koniec.

Centrum Stomatologiczne Demed – Ochota

ul. Korotyńskiego 23, Warszawa

Skaling, polerowanie, fluoryzacja, przegląd jamy ustnej i plan leczenia od 99,99 zł w Centrum Stomatologicznym Demed

Wybierz opcję

Wyróżniki

Pakiet zabiegów profilaktycznych pomoże skontrolować stan zębów, przywrócić im naturalną biel, wzmocnić szkliwo i zaplanować leczenie

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
K
Kuba
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 24, 2022
Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Pani higienistka dokladnie wyczyściła ząbki i dala kilka cennych wskazówek pięlęgnacji. Polecam.
K
Karol
1 Oceny1 opinie
Rating of 4 out of 5 stars
sierpień 6, 2022
Zabieg przebiegł bez problemu. Dość szybko I bezboleśnie. Ale niesamowicie nie miłe panie w recepcji.
A
Anna
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 19, 2022
Fantastyczna wizyta - Pani przyjmująca w gabinecie 4 przemiła i profesjonalna, wykonała zabieg, podzieliła się wskazówkami dot. higieny, odpowiedziała na wszystkie pytania. Polecam z całego serca
J
Jennifer
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
czerwiec 8, 2022
Mega polecam! Pani doktor była bardzo miła, pytała się czy wszytko Ok i bardzo delikatna. Porządne czyszczenie zębów polecam.
M
Marta
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
kwiecień 20, 2022
Nigdy nie napisałam negatywnej opinii ale efekt usługi mnie rozwścieczył. Zdecydowanie NIE POLECAM! Usługa wykonana pobieżnie, 1/3 kamienia tylko została usunięta. Wizyta trwała mniej niż pół godziny włączenie z wypełnieniem ankiety. Przy zabiegu wisiały nade mną dwie Panie. Jedna z Pań miło wspomniała o jednym ząbku do leczenia, natomiast który to, to już nie. Po zakończonym zabiegu jedna z Pań się zmyła, natomiast druga zajęła się swoimi sprawami przy czym bąknęła, że na biurku zostawiła zalecenia po zabiegu. Żadnej oceny efektu, żadnego lusterka, wręcz wyszłam z pastą i zażenowaniem na twarzy. Żałuję każdej wydanej złotówki w tym miejscu.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: higienistka
  • skład pakietu: skaling, polerowanie, fluoryzacja, przegląd jamy ustnej i plan leczenia

Dzięki skalingowi można pozbyć się kamienia nazębnego okupującego każdy ząb i najbardziej niedostępne przestrzenie międzyzębowe. Polerowanie pomoże zaś w pozbyciu się przebarwień. Aby wzmocnić szkliwo i zapewnić mu należytą ochronę, potrzeba jeszcze fluoryzacji, która stworzy swoistą barykadę przeciwbakteryjną.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 737 168 625 lub 22 417 68 03. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Centrum Stomatologiczne Demed – Ochota

Gabinety Demed można znaleźć w Warszawie na Woli i Ursynowie, a także w Łomży, Wołominie, Radomiu i Płocku. Centrum to zatrudnia specjalistów z zakresu chirurgii, protetyki, stomatologii estetycznej i zachowawczej, endodoncji, protetyki oraz implantologii. Tym samym świadczy kompleksową opiekę dentystyczną na wysokim poziomie dla dzieci i młodzieży, dorosłych oraz seniorów.