zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem LATO. Jutro koniec.

Centrum Medyczne Profimed

Gliwicka 2, Katowice

Masaż 3 segmentów kręgosłupa w Centrum Medycznym Profimed

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Masaż wykonywany przez wykwalifikowanych fizjoterapeutów; sposób na zmniejszenie napięcia mięśniowego, poprawę krążenia i więcej

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
P
Paulina
4 Oceny5 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 27, 2021
miło i przyjemnie! Polecam.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: 30 minut
  • dostępne masaże: masaż 3 segmentów kręgosłupa
  • specjalista wykonujący zabieg: fizjoterapeuta

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 48-godz. wyprzedzeniem 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 322 537 442. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Centrum Medyczne Profimed

Bogata oferta usług medycznych oraz rehabilitacyjnych jest specjalnością placówki Profimed. Działający od 45 lat zakład jest miejscem, w którym można powrócić do pełnej sprawności. W centrum pracuje wykwalifikowana kadra specjalistów, którzy przeprowadzają m.in. usługi rehabilitacyjne w zakresie fizykoterapii, kinezyterapii, hydroterapii, krioterapii czy masażu. Oprócz tego pacjenci mogą skorzystać z pomocy psychoterapeuty, wykonać badania psychotechniczne, kliniczne i więcej.