Brak nowych powiadomień

Centrum Zdrowia For Med

Kościuszki 205, Katowice

Komora hiperbaryczna: 1 sesja od 89,99 zł w Centrum Zdrowia For Med w Katowicach (do -50%)

Wybierz opcję
Firma tego partnera jest czynna i podejmuje działania mające na celu ochronę zdrowia poprzez przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów prawa i regulacji dotyczących bezpieczeństwa w obliczu COVID-19.

Wyróżniki

Zabieg w komorze hiperbarycznej pozwala się zrelaksować, wspomaga leczenie wielu dolegliwości i niweluje zmęczenie

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
R
Radosław
3 Oceny2 reviews
3 dni temu
Polecam!

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania sesji: 90 minut
  • więcej informacji na stroie

Zabieg tlenoterapii w komorze hiperbarycznej regeneruje organizm, oczyszcza z toksyn, nawilża i poprawia jędrność skóry, redukuje zmarszczki, wspomaga leczenie łuszczycy, trądziku, atopowego zapalenia skóry. Pomaga wrócić do formy fizycznej i psychicznej po przebytych chorobach, doskonale wpływa na układ kostno-stawowy po złamaniach i urazach. Wspiera leczenie stopy cukrzycowej i niektórych nowotworów. Jest ceniona przez sportowców ponieważ poprawia wydolność organizmu.

Warto wiedzieć

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 32 131 50 55 lub 791 048 852.. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Centrum Zdrowia For Med

W tym katowickim centrum medycznym skorzystać można z usług i terapii, które mają na celu poprawę nie tylko zdrowia, ale także i samopoczucia. W ForMed pracuje doświadczona kadra specjalistów, oferująca m.in. konsultację dietetyczną, fitoterapeutyczną, ziołoleczniczą, analizę składu ciała. Gabinet wyposażony jest w profesjonalną komorę hiperbaryczną, stosowaną do sesji tlenoterapii.