zamknij
Multikino

Central Place of Beauty

ul. Kochanowskiego 17a, Poznań

Liftingujący zabieg HIFU na wybraną partię od 89 zł w Central Place of Beauty

Wybierz opcję

Wyróżniki

Liftingujący zabieg z wykorzystaniem ultradźwięków wpływa na zwiększenie produkcji elastyny oraz włókien kolagenowych

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Z
Zuzanna
1 Oceny1 reviews
styczeń 8, 2022
Mojej mamie bardzo się spodobało na tyle, że wzięła więcej zabiegów. :)
J
Justynatop reviewer
8 Oceny5 reviews
czerwiec 21, 2021
Nie polecam. Lokal wyglada jak w trakcie remontu. Caly czas ktos wchodzi, wychodzi, pyta o cos. Nie mozna sie zrelaksowac. Zabieg zamiast 90 min trwal 30min. Mial byc 22 etapowy zabieg a mialam zrobiona maseczke z pilingiem kawitacyjnym. Grouppon kosztowal 99zl.
R
Robert
1 Oceny1 reviews
marzec 26, 2021
Jestem rozczarowany działaniem tej firmy Pierwsza sprawa utrudniony kontakt druga sprawa gabinet w Poznaniu został przeniesiony gdzie indziej , w starym miejscu nie ma informacji gdzie znajuje sie nowy punkt,w nowym punkcie nie ma szyldu ze to jest to miejsce jest za to nazwa innej firmy która zajmuje sie szkoleniami Trzecia rzecz najwarzniejsza to to że płaci sie nie za zabieg kompletny ale namiastke tego za resztę trzeba zapłacić lub jak kto woli dopłacić Młody człowiek który wykonuje zabieg,jest w kitlu białym lekarskim ale nie ma żadnego indyfikatora i nie wiadomo czy on jest lekarzem czy nie i jak sie nazywa. Czwarta sprawa zamiast trzech zabiegów zaproponowano mi tylko jeden wszykniecie botoksu po którym przez dwa tygodnie wyglądałem gorzej niż przed wizytą.Nic mi to nie dało żadnej poprawyStraciłem wiec pieniądze i czas Nie polecam!!!!
K
Kinga
1 Oceny1 reviews
styczeń 13, 2021
Zdecydowanie polecam, przyjemna wizyta
G
Guest
1 Oceny1 reviews
październik 20, 2020
Super miła obsługa oraz szeroki zakres kosmetyczny

O tej ofercie

Szczegóły:

 • w ofercie: zabieg systemem HIFU
 • czas trwania zabiegu: 15-60 min, w zależności od partii ciała
 • specjalista wykonujący zabieg: kosmetolog
 • pierwsze efekty są widoczne w ciągu 24–48 godzin, a na ostateczny rezultat, który utrzymuje się przez 1,5 roku do 2 lat, należy poczekać 2-3 miesiące
 • przykładowe korzyści z zabiegu: poprawa napięcia i gęstości skóry dzięki stymulacji komórek do produkcji kolagenu i elastyny, a także oddziaływania na powierzchniowy system mięśniowo-powięziowy

Możliwe efekty zabiegu:

 • regeneracja kolagenu, zagęszczenie skóry i poprawa jej elastyczności
 • redukcja zmarszczek
 • redukcja drugiego podbródka
 • poprawa owalu twarzy
 • redukcja miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej i modelowanie sylwetki
 • przywrócenie elastyczności skóry po dużej utracie masy ciała i po ciąży

Przeciwwskazania: schorzenia neurologiczne, choroby serca, dermatozy, nowotwory, choroby o podłożu autoimmunologicznym oraz niewyrównana cukrzyca, stany zapalne, wirusowe oraz grzybicze skóry, trądzik, opryszczka oraz otwarte rany.

Warunki

Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 4. Partner gwarantuje, że posiada pełne prawa własności i/lub prawa licencyjne do wszelkich dostarczonych zdjęć oraz upoważnia Groupon do korzystania z tych zdjęć zgodnie z warunkami Umowy między Grouponem i Partnerem. Zabieg HIFU; Szczegóły: czas trwania zabiegu: 15-60 min, w zależności od partii ciała specjalista wykonujący zabieg: kosmetolog korzyści z zabiegu: poprawa napięcia i gęstości skóry dzięki stymulacji komórek do produkcji kolagenu i elastyny, a także oddziaływania na powierzchniowy system mięśniowo-powięziowy pierwsze efekty są widoczne w ciągu 24–48 godzin, a na ostateczny rezultat, który utrzymuje się przez 1,5 roku do 2 lat, należy poczekać 2-3 miesiące możliwe efekty zabiegu: regeneracja kolagenu, zagęszczenie skóry i poprawa jej elastyczności redukcja zmarszczek redukcja drugiego podbródka poprawa owalu twarzy redukcja miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej i modelowanie sylwetki przywrócenie elastyczności skóry po dużej utracie masy ciała i po ciąży Przeciwwskazania: schorzenia neurologiczne, choroby serca, dermatozy, nowotwory, choroby o podłożu autoimmunologicznym oraz niewyrównana cukrzyca, stany zapalne, wirusowe oraz grzybicze skóry, trądzik, opryszczka oraz otwarte rany..

Central Place of Beauty

Sieć salonów Central Place of Beauty łączy nowoczesną kosmetologię oraz medycynę estetyczną z indywidualnym spojrzeniem na każdego pacjenta. Głównym kierunkiem działania kliniki jest przeciwdziałanie procesom starzenia się skóry. Wykwalifikowani specjaliści, po wcześniejszej konsultacji, wykonują tu zabiegi z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej twarzy, ciała, dłoni oraz stóp, a także kosmetologii estetycznej. Warto podkreślić, że atutem Central Place of Beauty jest nowoczesny sprzęt do laseroterapii.