zamknij
Do 30% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem SMAK30. Dziś koniec.

Carmax Auto Serwis

ul. Rolna 8, Kielce

Dezynfekcja i odgrzybianie metodą ozonową i więcej za 49,99 zł i inne w Carmax Auto Serwis

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Regularny serwis klimatyzacji to gwarancja właściwego i bezawaryjnego funkcjonowania układu i większy komfort jazdy

O tej ofercie

Szczegóły:

  • etapy przeglądu klimatyzacji: sprawdzenie działania wszystkich podzespołów, pomiar temperatury i wydajności układu, dezynfekcja i odgrzybianie metodą ozonową przez 40 minut.
  • typy samochodów objęte ofertą: osobowe i dostawcze do 3,5 tony ze sprawnym układem klimatyzacji.

Dodatkowo można skorzystać z 33% rabatu na naprawę klimatyzacji jeżeli będzie taka potrzeba.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 4 przekazać jako prezent. Oferta dotyczy tylko samochodów osobowych. Oferta dotyczy aut osobowych i dostawczych do 3,5 tony ze sprawnym układem klimatyzacji. Usługa nie dotyczy wymiany czynnika chłodzącego. Sprawdzenie działania klimatyzacji odbywa się bez podpinania stacji serwisowej do auta. W przypadku niedziałającego układu klimatyzacji należy skontaktować się z serwisem celem zdiagnozowania i naprawy usterki. Oferta nie obejmuje odzysku czynnika chłodzącego.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku niesprawnego układu należy wcześniej skontaktować się w celu ustalenia i usunięcia usterki.  W przypadku pytań technicznych kontakt telefoniczny pod numerem tel. 796 566 577.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 794 566 599 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Carmax Auto Serwis

Serwis wykonuje pełen zakres usług przy użyciu nowoczesnego sprzętu diagnostycznego i najwyższej jakości części zamiennych oraz zamienników. W ofercie znajdują się usługi z zakresu elektroniki i elektromechaniki, klimatyzacji samochodowej, serwisu olejowego, naprawy i remontów zawieszenia, naprawy układu kierowniczego i hamulcowego, a także komputerowa geometria kół, diagnostyka silnika czy kosmetyka aut. Warto wspomnieć, iż serwis został wyróżniony w programie DobryMechanik.pl.