Brak nowych powiadomień

Burrito & Burger na Francuskiej 50

21 zł za groupon wart 30 zł i więcej do wydania na całe menu w Burrito & Burger na Francuskiej 50 (-30%)

Oferta niedługo się kończy!
Do -30%
Wybierz opcję
NoweZarezerwuj stolik teraz lub później

Wyróżniki

W menu np. burger Super BBQhater z wołowiną, bekonem, serem, sosem barbecue i warzywami lub burrito Corrida z dodatkowym guacamole

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: meksykańsko-amerykańska
  • skład oferty: groupony na menu
  • link do menu dostępny tutaj

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku przekroczenia wartości grouponu konieczna dopłata na miejscu. Różnica poniżej wartości grouponu nie jest zwracana. Oferta ważna tylko w lokalu, ewentualnie istnieje możliwość zamówienia na wynos. Godziny otwarcia: pon.-sob. 12-22, niedz. 12-21.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Burrito & Burger na Francuskiej 50

Położony na Saskiej Kępie, przy ulicy Francuskiej, lokal oferuje swoim gościom dwa bardzo popularne przysmaki – burgery i burrito. Przygotowana z wysokiej jakości wołowiny kanapka dostępna jest w kilku oryginalnych wersjach, z dużą ilością warzyw i dodatków. W Burrito & Burger zamówić można także chrupiące frytki, sałatkę colesław, napoje i więcej.

Burrito & Burger na Francuskiej 50

Restauracja, Burger, Amerykańska
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.