Burrito & Burger na Francuskiej 50

Francuska 50, Warszawa

21 zł za groupon wart 30 zł i więcej do wydania na całe menu w Burrito & Burger na Francuskiej 50 (-30%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

W menu np. burger Super BBQhater z wołowiną, bekonem, serem, sosem barbecue i warzywami lub burrito Corrida z dodatkowym guacamole

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
B
BeataTOP REVIEWER
16 Oceny9 reviews
styczeń 14, 2020
Polecam to miejsce z czystym sumieniem. Byliśmy na rodzinnym obiedzie. Przemiła obsługa i fantastyczne burgery. Jedne z lepszych jakie jedliśmy. Wrocimy na pewno:)))
M
MilenaTOP REVIEWER
9 Oceny5 reviews
grudzień 6, 2019
Pyszne jedzenie,przemila obsluga! Na pewno tu wrocimy!!!
K
KamilTOP REVIEWER
15 Oceny6 reviews
grudzień 1, 2019
Bardzo smaczne, duże burgery, warte ceny, swiezutkie składniki. Jedyna wada to ogrom ludzi, słabe WC i długi czas oczekiwania...
F
FilipTOP REVIEWER
18 Oceny10 reviews
listopad 19, 2019
smacznie i sympatycznie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: meksykańsko-amerykańska
  • skład oferty: groupony na menu
  • link do menu dostępny tutaj

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku przekroczenia wartości grouponu konieczna dopłata na miejscu. Różnica poniżej wartości grouponu nie jest zwracana. Oferta ważna tylko w lokalu, ewentualnie istnieje możliwość zamówienia na wynos. Godziny otwarcia: pon.-sob. 12-22, niedz. 12-21.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Burrito & Burger na Francuskiej 50

Położony na Saskiej Kępie, przy ulicy Francuskiej, lokal oferuje swoim gościom dwa bardzo popularne przysmaki – burgery i burrito. Przygotowana z wysokiej jakości wołowiny kanapka dostępna jest w kilku oryginalnych wersjach, z dużą ilością warzyw i dodatków. W Burrito & Burger zamówić można także chrupiące frytki, sałatkę colesław, napoje i więcej.