Black World

Plac Wolności 5 lok 1U, Łódź

Od 16.99 zł: bilet na wystawę w ciemności Black World

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Niecodzienne doświadczenie, które pozwoli rozbudzić zmysły i rozwniąć wyobraźnię

O tej ofercie

Szczegóły:

  • ograniczenia wiekowe: od 9 roku życia
  • wystawy dostępne w ramach oferty: Black World
  • szczegóły/wyróżniki: Zwiedzanie w ciemności – specjalnie zaaranżowana, wyciemniona przestrzeń, która ma na celu pokazanie jak żyją osoby niewidome. Jak się poruszają, jak wygląda ich codzienne życie.

Dodatkowe informacje dostępne https://blackworld.pl/

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 733 933 713. Możliwość dokonania zakupu na miejscu ulubionego gadżetu np. kubek, magnes, itd. Więcej informacji dostępnych na stronie: https://sklep.blackworld.pl/. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Black World

Prowadzone na terenie Łodzi miejsce, to okazja by doświadczyć pobudzającej zmysły i wyobraźnię atrakcji. Odwiedzający Black World goście, są oprowadzani po specjalnie zaprojektowanych pomieszczeniach w całkowitych ciemnościach. Ich przewodnikami są niewidomi przewodnicy, którzy pomogą w poruszaniu się po wystawie pełnej niecodziennych wrażeń – dźwięków, tekstur i zapachów.