zamknij
Do 25% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem LOCAL25. Dziś koniec.

Bio Studio Agnes

Więckowskiego 13 lok. 7U (parter), Łódź

Przedłużanie rzęs (od 90,30 zł) z uzupełnieniem (od 173,60 zł) w Bio Studio Agnes (-30%)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 50zł
Promo Code LOCAL25. Ends 25.9.
Użyj kodu

Wyróżniki

Zabieg pozwala uzyskać zmysłowe spojrzenie o wybranej intensywności, a opcja uzupełnienia pozwoli dłużej cieszyć się efektem

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
Z
zuzanna
2 Oceny2 opinie
Rating of 3 out of 5 stars
kwiecień 25, 2022
Pani bardzo miła niestety sam lokal nie robi najlepszego wrażenia, aplikacja niestety też nie dokończona, wyklejonych około 60-70% wszystkich rzęs, trochę małych sklejek które ciągnęły,po ok 2 godzinach od aplikacji odeszło trochę rzęs myślę że około 15-20 choć sam efekt ładny bo mam ich dość dużo dlatego zawsze idę na 1:1 niestety tutaj już nie wrócę.
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
4 dni temu
Profesjonalnie i bardzo dokładnie wykonany zabieg. Polecam.
D
Dorota
4 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 2, 2022
Zabieg masażu z peelingiem całego ciała był bardzo przyjemny i relaksujący, polecam!
M
Maria
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 27, 2022
Jestem bardzo zadowolona z usługi - dzisiaj miałam masaz półgodzinny o godzinie 17:00 z bardzo miłym Panem, który wykonal bardzo profesjonalnie masaz. Polecam! Maria P. Szymańska
A
Aleksandra
3 Oceny3 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
lipiec 10, 2022
Czytając opinie myślałam że to super salon.Gdy tam dojechałam drzwi zamknięte na klucz. Czułam się jak w komórce. Pani Ukrainka zero doswiadczenia pracy z klientem odrazu przeszła na Ty Sprzęt starszy kosmetyki używane nawet niewiem jakie nigdy więcej.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj rzęs używanych podczas zabiegu: z jedwabiu
  • czas trwania zabiegu: ok. 2 godz.

  • utrzymywanie się efektu: 6-8 tygodni

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 669 225 220. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1.

Bio Studio Agnes

Zlokalizowany w Łodzi salon kosmetyczny to miejsce oferujące szeroką gamę zabiegów poprawiających zarówno wygląd, jak i samopoczucie. Specjalnością Bio Studio Agnes są masaże (klasyczny, leczniczy, relaksacyjny) i pakiety spa, a także odmładzanie, modelowanie twarzy i ciała oraz szereg innych usług z zakresu medycyny estetycznej, makijażu permanentnego, kosmetologii, stylizacji oprawy oczu, manicure'u i pedicure'u, fryzjerstwa. Wszystko to zgodnie z dewizą: „Pokazuj piękno, mankamenty ukrywaj”.