Bio Studio Agnes

Więckowskiego 13 lok. 7U (parter), Łódź

Wybrany masaż: 3 rodzaje w Bio Studio Agnes (do -30%)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny PIEKNIE25. Termin: 1.4.
Użyj kodu
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Masaż pozwala uwolnić ciało od zbędnego napięcia i może stanowić remedium na zmęczenie fizyczne oraz psychiczne

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: 30 lub 60 minut
  • dostępne masaże: klasyczny lub relaksacyjny wykonywany na sucho (talk), na oliwce lub na maśle shea
  • dermomasaż - masaż likwidujący cellulit, inne nazwy tego masażu to cellulologia, lipo masaż). Wykorzystuje się głowicę próżniową

Dodatkowe informacje:

  • każdy zabieg jest poprzedzony wywiadem
  • masaże wykonuje dyplomowany masażysta lub fizjoterapeuta
  • należy przynieść ze sobą dwa ręczniki oraz klapki (dotyczy masażu nóg lub całego ciała)

Warunki

Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 669 225 220. Należy przynieść ze sobą dwa ręczniki oraz klapki (dotyczy masażu nóg lub całego ciała) Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1.

Bio Studio Agnes

Zlokalizowany w Łodzi salon kosmetyczny to miejsce oferujące szeroką gamę zabiegów poprawiających zarówno wygląd, jak i samopoczucie. Specjalnością Bio Studio Agnes są masaże (klasyczny, leczniczy, relaksacyjny) i pakiety spa, a także odmładzanie, modelowanie twarzy i ciała oraz szereg innych usług z zakresu medycyny estetycznej, makijażu permanentnego, kosmetologii, stylizacji oprawy oczu, manicure'u i pedicure'u, fryzjerstwa. Wszystko to zgodnie z dewizą: „Pokazuj piękno, mankamenty ukrywaj”.