Brak nowych powiadomień
top-rated-merchant-icon Najwyżej oceniane kupiec

Najwyżej oceniane kupiec

Legendia – Śląskie Wesołe Miasteczko jest najlepszym sprzedawcą ze względu na średnią ocenę 4,5 gwiazdki lub wyższą w oparciu o minimum 400 ocen.

Legendia – Śląskie Wesołe Miasteczko

Plac Atrakcji 1, Chorzów

Od 60 zł: Bilety wstępu i magiczna zabawa z obiadem w Śląskim Wesołym Miasteczku Legendia (do -42%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Prawdziwie magiczne miejsce w samym centrum aglomeracji śląskiej, pełne niezapomnianych atrakcji dla całej rodziny

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
B
Bogdan
7 Oceny3 reviews
październik 11, 2020
Wspaniałe miejsce na rozrywkę zarówno dla doroslych jak i dzieci. Polecam
G
Guest
1 Oceny1 reviews
październik 7, 2020
Super zabawa dla całej rodziny
D
Dagmara
2 Oceny2 reviews
październik 6, 2020
Polecam , miło i spokojnie z atrakcjami dla małych i większych dzieci.
G
Guest
1 Oceny1 reviews
październik 5, 2020
Dużo fascynujących przeżyć, dla mnie nawet zbyt ekstremalnych, ale dla fanów adrenaliny świetne miejsce ;) Miałem obraz Śląskiego Wesołego Miasteczka z dzieciństwa, sprzed 20 lat i teraz jest to zupełnie inne miejsce. Po zakupieniu biletu można do woli korzystać wielokrotnie z każdej atrakcji, jedyne co nas ogranicza to kolejki do poszczególnych "karuzel" oraz nasz czas i nasze siły. Polecam!
J
Juliusz
1 Oceny1 reviews
październik 5, 2020
Bilet wstępu kupiłem z myślą o dziecku, ktore było zachwycone. Byliśmy już 2 razy i pewnie wrócimy
D
Dariusz
1 Oceny1 reviews
październik 3, 2020
Super
C
CELINA
2 Oceny2 reviews
październik 2, 2020
Super zabawa dla całej rodziny!
J
Joanna
1 Oceny1 reviews
październik 2, 2020
Wspaniałe miejsce i nie zapomniane chwile które są bezcenne
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Opcje:

 • 60.00 zł zamiast 99.00 zł za całodzienny bilet wstępu
 • 84.90 zł zamiast 132.80 zł za całodzienny bilet wstępu + obiad dla 1 osoby
 • 139.00 zł zamiast 239.00 zł za całodzienny bilet wstępu dla 3 osób
 • 188.80 zł zamiast 306.60 zł za całodzienny bilet wstępu dla 3 osób + obiad dla dwóch dorosłych
 • 169.00 zł zamiast 278.00 zł za całodzienny bilet wstępu dla 4 osób
 • 218.80 zł zamiast 345.60 zł za całodzienny bilet wstępu dla 4 osób + obiad dla dwóch dorosłych
 • 199.00 zł zamiast 317.00 zł za całodzienny bilet wstępu dla 5 osób
 • 248.80 zł zamiast 384.60 zł za całodzienny bilet wstępu dla 5 osób + obiad dla dwóch dorosłych

Oferta

 • Całodzienna zabawa na wszystkich atrakcjach w tematycznym parku rozrywki Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko w Chorzowie
 • Bilet rodzinny dotyczy maksymalnie 2 osób dorosłych oraz dzieci, które nie ukończyły 12. roku życia
 • Groupon ważny od 19.08.2019 do 27.10.2019 r. zgodnie z kalendarzem otwarcia parku

Halloween w Legendii

26.10.2019 w godz. 10:00-22:00

Już 26 października Legendię nawiedzą najprawdziwsze duchy, zmory i upiory! Odwiedź park i zmierz się ze specjalnie przygotowaną strefą strachu! Spotkaj dobre duchy i zobacz spektakularny teatr ognia. Park i atrakcje w tym dniu będą działać aż do godziny 22:00!

Legendia to aż 26 ha powierzchni, a na niej do wyboru ponad 40 atrakcji w 5 strefach tematycznych. W tym atrakcje dziecięce, rodzinne i ekstremalne. Ponadto liczne punkty gastronomiczne i usługowe, które sprawią, że w Legendii można spędzić cały dzień i wciąż mieć ochotę na więcej

Na miejscu można nie tylko oddać się zabawie ale i poznawać piękne dziedzictwo kulturowe Polski i Europy, w tym baśnie, legendy i opowiadania.


Atrakcje, których nie można przegapić


Bazyliszek – uznany za najlepszą rodzinną atrakcję 2018 roku w Europie wg branży rozrywkowej. Urządzenie umożliwia zabawę i rywalizację dla całej rodziny, gdyż nie posiada limitów wieku i wzrostu. Specjalne 6-osobowe wagoniki zabierają gości w świat Bazyliszka, a celem wyprawy jest jego pokonanie podczas interaktywnej rozgrywki przypominającej laserowy paintball.

Lech Coaster – zapierający dech w piersiach rollercoaster o imponujących parametrach: 40 m wysokości, prędkość 95 km/h, 4 inwersje, czas przejazdu 104 s. To nie tylko wyjątkowe wrażenia podczas jazdy, ale również tematyka nawiązująca do czasów powstania państwa polskiego.

Legendia Flower – 36 pięknych kwiatowych gondoli diabelskiego młyna zabierze gości w podróż na 40 m wysokości. To jeden z najlepszych punktów widokowych, z którego rozpościera się widok na aglomerację śląską.

Diamond River – 12-osobowa łódź zabiera gości w podróż magiczną górską rzeką, w trakcie której przeżyją oni zjazd z dwóch wież o wysokości 8 i 12 metrów. W trakcie 10-minutowego przejazdu przemierzyć można magiczny świat pełen krasnali, które na co dzień trudzą się wydobyciem diamentów z górskich kopalni.

Dream Flight Airlines – dzięki tej atrakcji marzenie o podniebnym locie może być na wyciągnięcie ręki. Wystarczy wsiąść do jednego z barwnych samolotów, które wielu mieszkańców Polski pamięta, jako Samoloty Duże. To jedyna w swoim rodzaju atrakcja, która towarzyszy zabawie w Śląskim Wesołym Miasteczku od początku jego istnienia.

Poznaj pozostałe atrakcje Legendii zobaczyć można tutajInformacje dodatkowe:

 • bilet uprawnia do korzystania ze wszystkich atrakcji bez limitu (dodatkowo płatne: Game Room, Loteria, interaktywne gry)
 • dzieci, które nie ukończyły 3 lat – wstęp za 1 zł
 • parking główny płatny 10 zł
 • przed wizytą w parku należy sprawdzić kalendarz otwarcia (UWAGA! 13.09.2019 park wynajęty na wyłączność -NIECZYNNE)
 • menu obiadowe

Warto wiedzieć

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
3. Sposób realizacji:
a) w przypadku zakupu biletu dla 1 osoby: z grouponem należy udać się wprost do bram wejściowych. 
b) w przypadku zakupu biletu rodzinnego: należy udać się do infocentrum i wymienić groupon na odpowiednią liczbę biletów wstępu. 
Osoby, które wybiorą bilet z menu obiadowym powinny w Infocentrum odebrać opaskę na rękę, którą na obiad wymieniają w punkcie Oberża Lecha. Obiad w pakiecie rodzinnym przysługuje dwóm osobom dorosłym.
Ograniczenia: oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.  Bilet rodzinny dotyczy maksymalnie 2 osób dorosłych oraz dzieci, które nie ukończyły 12. roku życia.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Godziny i dni otwarcia obiektu można sprawdzić na www.legendia.pl (UWAGA! 13.09.2019 park wynajęty na wyłączność -NIECZYNNE). Dodatkowo, dla osób które dokonają rejestracji karty GoPass w infocentrum Parku: voucher do wykorzystania w obiektach gastronomicznych Parku. Kupując bilety do Legendii na Groupon można zarezerwować nocleg w jednym z hoteli sieci Diament w korzystniejszej cenie. Do wyboru Hotel Diament Vacanza, Hotel Diament Arsenal Palace, Hotel Diament Bella Notte (Oferta specjalna Hoteli Diament dla Gości Legendii. Stawki za pobyt są ważne wraz z okazaniem podczas przyjazdu do hotelu zakupionego voucher'a na bilety do Legendii. Dokonanie rezerwacji bez zakupu voucher'a na bilety do Legendii wiąże się z dopłatą 30% do wartości rezerwacji podczas przyjazdu do hotelu.)
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny do 27.10.2019.

naprezent

Legendia – Śląskie Wesołe Miasteczko

Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko to prawdziwie magiczna kraina usytuowana w samym sercu aglomeracji śląskiej! Tutaj każdy, mały i duży, ma szansę na fantastyczną przygodę w świecie legend, baśni i opowiadań z całego świata. Na 26 ha, w pięknym otoczeniu zieleni i w sąsiedztwie klimatycznego jeziora, zlokalizowanych jest blisko 40 atrakcji, w tym około 20 nie posiadających żadnych ograniczeń wiekowych i wzrostowych. To wszystko zapewni dzień pełen niezapomnianych emocji dla całej rodziny.

W każdej z 5 stref tematycznych zlokalizowano atrakcje zarówno dziecięce, jak i rodzinne i ekstremalne. Na gości czekają też znane i lubiane urządzenia np. diabelski młyn, duże samoloty czy filiżanki, jak również nowości, m.in. Diamond River (ześlizg do wody z wysokości 8 i 12 m), czy zapierający dech w piersiach Lech Coaster. Najmłodsi docenić mogą również Bazyliszka – urządzenie z gatunku interactive dark ride, które przez branżę rozrywki zostało okrzyknięte najlepszą europejską atrakcją rodzinną 2018 roku.

W sezonie 2020 nie wolno przegapić nowości sezonu – wodnej rodzinnej przejażdżki rwącą rzeką w kociołkach Doliny Jagi! Atrakcja dostępna jest już od 100 cm wzrostu z opiekunem i już podbiła serca młodszych i starszych gości Legendii.

W Legendii warto zaplanować cały dzień. Park to nie tylko możliwość zabawy na różnorodnych atrakcjach, ale także animacje i bogate zaplecze gastronomiczne. Po intensywnej rozrywce i dawce pozytywnych emocji można zregenerować siły w jednym z kilkunastu punktów gastronomicznych serwujących smaczne jedzenie i desery.