Polonia Wax Museum Kraków

ul. Floriańska 32, Kraków

Bilet wstępu do muzeum figur woskowych w Polonia Wax Museum Kraków

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: WEEKEND. Ważny do 3.6.
Użyj kodu
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

W muzeum znajduje się ponad 100 figur woskowych przedstawiających znanych aktorów, celebrytów, piosenkarzy, a nawet postaci z filmów i bajek

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Dodatkowe informacje:

  • godziny otwarcia muzeum:
    • od poniedziałku do czwartku: 9-22
    • od piątku do niedzieli: 9-23
  • ograniczenia wiekowe: brak
  • wystawy dostępne w ramach oferty: cała wystawa
  • możliwość fotografowania/filmowania: tak

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Rezerwacja nie jest wymagana, na miejscu wystarczy okazać groupon. Oferta ważna przez 7 dni w tygodniu w godz. 10-22. Dodatkowe informacje dostępne pod numerem tel: 502 799 445 Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

Polonia Wax Museum Kraków

Szansa na przeżycie niezapomnianej przygody może być udziałem zarówno dzieci, jak i dorosłych dzięki muzeum figur woskowych. Wystarczy dać się porwać zabawie i odwiedzić miejsce, które oferuje możliwość spotkania się m.in. z kultowymi bohaterami filmów i bajek, słynnymi aktorami czy piosenkarzami. Z każdą figurą można bez obaw robić sobie zdjęcia, utrwalając to spotkanie na długie lata.