zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem KATALOG. Wkrótce koniec.

2 lokalizacji

Do 55% zniżki na: Wyszczuplanie w firmie Beauty Technologies

Wybierz opcję

Wyróżniki

Do bardzo dobrych efektów potrzeba średnio 7-10 zabiegów. Zabiegi wykonują doświadczeni fizjoterapeuci.

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
Monika
1 Oceny1 reviews
październik 8, 2021
Bardzo polecam. Pierwszy raz byłam na endermologii bez kombinezonu. Jakość i moc bez porównania na plus. Zabieg wykupiłam na próbę i jestem bardzo zadowolona z obsługi i zaangażowania. Jest super i polecam dla Pan które tak jak ja szukają mocniejszego zabiegu. Nie ma głaskania ;)
replied
View Comment +

O tej ofercie

Endermo Pro + RF: 1 zabieg na dowolną część ciała z RF do 60 J

Partie ciała do wyboru; 

Uda, brzuch, pośladki, łydki, ramiona, przedramiona

Czas 20-30 minut 

Endermo Pro + RF: 1 zabieg w pakiecie na brzuch + boczki + pośladki + uda z RF do 60 J

Zabieg na brzuch + boczki + pośladki + uda 

Czas 40-45 minut 

Endermo Pro + RF: 1 zabieg na twarz z RF do 60 J

Zabieg na całą twarz 

Czas 25-30 minut

Endermo Pro + bez specjalnego kombinezonu jest skuteczną alternatywą do klasycznej endermologii. Jest to zabieg, który ma na celu znaczącą poprawę wyglądu skóry, wpływając na zwiększenie jej gęstości, wygładzenie oraz ujędrnienie, a stosowany regularnie może hamować proces starzenia. Operator podczas zabiegu na bieżąco ocenia i kontroluje stan skóry, omijając miejsca takie jak znamiona, pajączki itp. W trakcie zabiegu dochodzi do stymulacji tkanki tłuszczowej, uaktywnienia jej metabolizmu i usunięcia miejscowych nagromadzeń. Zabieg przeprowadzany jest bezpośrednio na skórze, bez specjalnego kombinezonu, a pierwsze efekty widoczne są już po drugim zabiegu, zauważalne zmiany w poprawie jakości skóry, redukcji cellulitu. Urządzenie posiada wzmocnioną pompę ssącą, RF dogrzewający włókna kolagenowe z mocą 60J. Zabieg zaleca się wykonywać 2 x w tygodniu ale z odstępem min. 3-dniowym.

Wskazania do zabiegu Endermo Pro + :

  • redukcja miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej
  • redukcja cellulitu
  • ujędrnienie wiotkiej skóry w obrębie całego ciała
  • drenaż umożliwiający usunięcie obrzęków
  • eliminacja toksyn z organizmu
  • leczenie blizn oraz zwłóknień
  • poprawa krążenia krwi oraz limfy w obrębie nóg
  • przed i po liposukcji
  • obrzęk oraz tzw. ciężkie nogi
  • przed oraz po wysiłku fizycznym (działanie na mięśnie)

Warunki

Należy upewnić się, że ma przeciwwskazań zdrowotnych do realizacji zabiegu; w razie wątpliwości należy wcześniej zasięgnąć opinii lekarza. Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 1. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 498 05 00. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Kwota za niewykorzystaną wartość grouponu nie jest zwracana. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Limit grouponów na wizytę: 1. Liczba wizyt, podczas których należy wykorzystac groupon: 1. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Beauty Technologies

Zlokalizowana w Warszawie firma posiada duże doświadczenie oraz szeroką wiedzę w dziedzinie nowoczesnych technologii, dzięki którym można zadbać o swój wygląd i pozbyć się kompleksów. Beauty Technologies przy współpracy z inżynierami i specjalistami w dziedzinie nowych urządzeń posiada m.in. skuteczną metodę laserowej depilacji MediLine ICE-SHR III, która dostosowana jest do każdego rodzaju włosa, urządzenie KrioLine do przeprowadzania kriolipolizy, fotoodmładzania SSR czy liftingu przy użyciu Ice Thermage RF lub Hifu iDeep (ultradźwiękowy lifting twarzy i szyi). Przy połączeniu najnowszych technologii oraz ogromnej wiedzy i doświadczenia pracujących tu specjalistów stworzono ofertę zabiegów dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta.