zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem ZNIZKA. Dziś koniec.

Beauty Square

Wojskowa 15, Poznań

Do 45% zniżki na Makijaż - Permanentny w Beauty Square

Wybierz opcję

Wyróżniki

Naturalny makijaż permanentny bez tatuażowego efektu

O tej ofercie

Makijaż permanentny brwi lub ust.

W ofercie makijaż permanentny brwi metodą dobieraną indywidualnie do klientki lub makijaż permanentny ust.

Przed zabiegiem wykonuje rysunek wstępny.

Czas trwania: 2,5-3h

Pomagam w wybraniu odpowiedniej usługi, która ułatwi nie tylko podkreślenie atutów urody, ale także poprawę samopoczucia. Warto zaznaczyć, iż gabinet pracuje z wykorzystaniem wysokiej jakości kosmetyków i sprzętu. Położony w dobrej lokalizacji gabinet oferuje zabiegi z zakresu makijaż permanentnego, usuwania tatuażu i makijażu permanentnego, mezoterapii mikroigłowej, peelingu laserowego.

Warunki

Oferta ważna tylko dla wybranych partii ciała: brwi lub usta. Znieczulenie w cenie. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 515 174 015. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Beauty Square

Wyjątkowe miejsce na mapie Poznania tworzone z pasją i zaangażowaniem. Tworzę naturalne makijaże permanentne subtelnie podkreślające urodę bez efektu tatuażu. Stary makijaż permanentny ? Nieudany tatuaż? Dla Nas to nie problem dzięki laserowi pikosekundowemu! Zapraszam!