To Be Queen

ul. Wileńska 14B, Warszawa

Do 0% zniżki na Depilacja laserowa w Beauty salon To Be Queen

Wybierz opcję

Wyróżniki

Depilacja laserowa urządzeniem posiadającym certyfikat medyczny to sposób na pozbycie się niechcianego owłosienia z wybranych partii ciała

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

 • nazwa lasera: Medilase Pro 2000
 • rok produkcji: 2021
 • rekomendowana liczba zabiegów: 6-10
 • czas trwania zabiegu: od 10 min do 2,5 godz.
 • partie ciała do wyboru:
  • małe: wąsik, policzki, szyja, kark, okolice brodawek, linia brzucha, partia między brwiami
  • średnie: pachy, ramiona, bikini płytkie, przedramiona z łokciami, pośladki
  • duże: uda, łydki z kolanami, plecy, bikini głębokie, cała twarz, całe ręce całe, cały brzuch

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 692 865 195. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Godziny otwarcia: pon.-sob. 10-20, niedz. 10-18. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

To Be Queen

Zlokalizowany w Warszawie w dzielnicy Praga-Północ salon kosmetyczny oferuje zabiegi pielęgnacyjne i upiększające. Specjalnością To Be Queen jest depilacja laserowa wykonywana nowoczesnym urządzeniem medycznym, dzięki któremu można szybko i komfortowo zapewnić sobie gładkie ciało przez długi czas. Na miejscu można również zdecydować się na odchudzające i antycellulitowe masaże, a także różnego rodzaju usługi kosmetyczne na twarz (np. oczyszczanie, peelingi chemiczne, usuwanie włókniaków).