Brak nowych powiadomień

Beauty Fly

Zajęcia Jumping Boots: 2 wejścia za 39,99 zł i więcej w Beauty Fly (do -50%)

Oferta niedługo się kończy!
Do -50%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Uczestnictwo w zajęciach to okazja by poprawić swoją kondycję, a także koordynację ruchową

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

  • czas trwania: 50 min
  • grafik dostępny na stronie
  • na zajęciach mile widziana umiejętność jazdy na rolkach, wymagane są długie grube skarpety.

Zajęcia zapewnią dobrą zabawę przy muzyce, pozytywnie wpłyną na koordynację i pomogą spalić kalorie i wyrzeźbić ciało. Uczestnicy trenują w specjalnych odbijających butach, dzięki amortyzacji można uniknąć obciążeń stawów i spalić o 30% więcej kalorii niż w normalnych butach. Bieg w tych butach jest bardzo przyjemny, niweluje wstrząsy, z łatwością można się odbić od ziemi równocześnie wywołując pozytywne emocje i radosne uczucie nieważkości. Zalecane jest przyjście około 10 minut przed zajęciami, aby dobrać buty.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.  Oferta skierowana do nowych klientów, którzy nie korzystali wcześniej z usług klubu. Pierszeństwo w zajęciach mają klubowicze. Klub ma prawo odwołać trening i przełożyć go na inny termin.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 517 156 854 z podaniem kodu grouponu. Odwołanie wizyty z przynajmniej 24-godzinnym wyprzedzeniem; brak odwołania na czas lub niestawienie się na wizytę nie upoważniają do przełożenia wizyty. Przy rezerwacji należy poinformować o posiadaniu groupona.  
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Beauty Fly

Nowatorskie zajęcia fitness są specjalnością klubu Beauty Fly. Odwiedzający mogą bowiem uczestniczyć w takich zajęciach jak Bungee fitness (ćwiczenia z wykorzystaniem elastycznej liny) czy Jumping boots (podczas treningu zakłada się specjalne buty odbijające). Oprócz tego oferta placówki obejmuje zajęcia taneczne dla dzieci, na których najmłodsi zapoznają się z wieloma formami i stylami tanecznymi.

Beauty Fly

Siłownia, Klub fitness
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.