Widok 16/4, Warszawa

Eksfoliacja wybranymi kwasami, serum i maska od 59 zł w Beauty Atelier

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na zmobilizowanie skóry do odnowy komórkowej i ochronę przed jej starzeniem się, gdyż kwasy wzmacniają produkcję kolagenu i elastyny

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • zabieg składa się w wybranego kwasu, serum i maski
  • czas trwania dobierany jest indywidualnie: 20-30 minut (czas może ulec zmianie z uwagi np. na konieczność wykonania demakijażu lub w przypadku problemów skórnych)
  • specjalista wykonujący zabieg: kosmetolog
  • decyzja o konieczności powtórzenia zabiegów podejmowana jest przez kosmetologa po wstępnej konsultacji

Peeling chemiczny (kwasy): zabieg skierowany do osób borykającymi się z przebarwieniami, bliznami oraz zmarszczkami. Polega na usunięciu martwego naskórka przy użyciu specjalnych substancji chemicznych nałożonych na skórę. Dobrane odpowiednio do potrzeb skóry mieszanki mają za zadanie poprawić wygląd i kondycję skóry.

Kwasy do wyboru:

  • migdałowy – działa wielopłaszczyznowo, delikatnie a jednocześnie zdecydowanie
  • salicylowy – ma liczne właściwości i lecznicze działanie; skierowany na nierównomierną i podatną na zapalenia skórę
  • ferulowy – posiada właściwości zapobiegające starzeniu się skóry

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 798 494 152. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 4. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Beauty Atelier

Zlokalizowany w centrum Warszawy gabinet specjalizuje się w kosmetyce pielęgnacyjnej i zabiegach upiększających. W Beauty Atelier można zadbać o lepszy wygląd, a przy tym poprawić swoje samopoczucie i pewność siebie. Bogata oferta usług obejmuje zabiegi na twarz i ciało (np. mikrodermabrazja diamentowa, peeling kawitacyjny, eksfoliacja kwasami, mezoterapia igłowa, infuzja tlenowa, laserowy peeling węglowy, lipoliza iniekcyjna), wypełnianie zmarszczek z użyciem kwasu hialuronowego. Dopełnieniem oferty są zabiegi manicure'u i pedicure'u oraz depilacja.