zamknij
GROUPON DAY - UBER EATS 60 zł extra za pierwsze 2 zamówienia!

Baltic Beauty

ul. Abrahama 47, Gdynia

Przedłużanie rzęs wybraną metodą od 99,99 zł w Baltic Beauty w Gdyni

Wybierz opcję
Promocja kończy się za:2 dni 18:16:52
Ponad 40 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sposób na pogrubienie i wydłużenie rzęs o intensywności zależnej od wybranej metody, co może dodać spojrzeniu zmysłowości

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
S
Svetlana
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 27, 2022
Jest super
M
Magdalena
1 Oceny1 opinie
Rating of 4 out of 5 stars
wrzesień 28, 2022
Lifting brwi wykonany prawidłowo, efekt dopiero jest widoczny po 24h. Jestem zadowolona polecam.
B
Barbara
19 Oceny9 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 18, 2022
Bardzo miła Pani Ola. Doradziła. Pięknie zrobione brwi i rzęsy. Polecam.
M
Maria
3 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 27, 2022
Polecam serdecznie! Jestem zadowolona na 100%z zabiegu liftingu+ regulacji brwi . Bardzo sympatycznya, profesjonalna Pani, wykonująca zabiegi. Napewno, jeszcze wrócę.
K
Klaudia
2 Oceny1 opinie
Rating of 2 out of 5 stars
kwiecień 15, 2022
Miałam wykonana laminację rzęs i niestety zabieg objął także dolne rzęsy jednego oka, które w efekcie końcowym są wykręcone do góry… Dodatkowo rzęsy przy jednym oku są podkręcone bardziej niż przy drugim. Czekam z niecierpliwością aż efekt z dolnych rzęs zejdzie, bo wyglada to komicznie :(
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj rzęs: jedwabne
  • czas trwania zabiegu: ok. 2 godz.

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 1. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 886 266 554. W przypadku trudności z dodzwonieniem się należy wysłać wiadomość SMS. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Baltic Beauty

Wizyta w salonie kosmetycznym często pozwala zwiększyć zadowolenie z własnego wyglądu bez konieczności decydowania się na inwazyjne zabiegi. W tym celu można udać się do zlokalizowanego w Gdyni gabinetu Baltic Beauty, który specjalizuje się w podkreślaniu oprawy oka. Na miejscu można zdecydować się na przedłużanie rzęs metodą od 1:1 do 4:1, lifting i hennę rzęs oraz brwi. Ofertę dopełniają zabiegi depilacji woskiem różnych partii ciała.