zamknij
Użyj kodu APKA i uzyskaj do 20% zniżki na oferty Twoje miasto. Dziś koniec. Niektóre oferty mogą być wykluczone z promocji.

ul. Abrahama 47, Gdynia

Przedłużanie rzęs wybraną metodą od 99,99 zł w Baltic Beauty w Gdyni

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na pogrubienie i wydłużenie rzęs o intensywności zależnej od wybranej metody, co może dodać spojrzeniu zmysłowości

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Я
Яна
1 Oceny1 reviews
3 dni temu
Мне очень понравилась сама процедура лифтинга ресниц, мастер крайне внимательно относится к тому как чувствует себя клиент, она перед процедурой задала вопрос есть ли аллергия на какие-либо препараты, что очень важно, даже не смотря на то что у меня аллергии нету). Процедура прошла за час, что не может не радовать. Это достаточно быстро. Единственное что чтобы найти номер телефона мастера нужно именно прийти в салон и спросить. При этом я не сразу распознала в этом салоне именно Балтик Бьюти.
K
Karolina
2 Oceny2 reviews
listopad 9, 2021
Przemiła Pani uśmiechnięta 😊 Laminacja brwi super wyszła i umówiłam się już na następny zabieg. Gorąco polecam niezdecydowanym 😊
I
Iwona
1 Oceny1 reviews
październik 20, 2021
Bardzo udana wizyta, Pani miła i fachowo wykonała zabieg. Teraz mogę pomachać rzęsami. Polecam
M
MAŁGORZATAhelpful reviewer
14 Oceny3 reviews
lipiec 21, 2021
Polecam!
N
Natalia
2 Oceny2 reviews
lipiec 13, 2021
Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Jestem zadowolona z usługi Napewno wrócę tutaj na pełnopłatną usługę :)
D
Daria
1 Oceny1 reviews
czerwiec 16, 2021
Polecam :)
J
Jarosław
1 Oceny1 reviews
czerwiec 4, 2021
Bardzo miły i efektywny zabieg polecam
M
Małgorzata
9 Oceny3 reviews
maj 26, 2021
Miła i profesjonalna obsługa.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj rzęs: jedwabne
  • czas trwania zabiegu: ok. 2 godz.

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 1. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 886 266 554. W przypadku trudności z dodzwonieniem się należy wysłać wiadomość SMS. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Baltic Beauty

Wizyta w salonie kosmetycznym często pozwala zwiększyć zadowolenie z własnego wyglądu bez konieczności decydowania się na inwazyjne zabiegi. W tym celu można udać się do zlokalizowanego w Gdyni gabinetu Baltic Beauty, który specjalizuje się w podkreślaniu oprawy oka. Na miejscu można zdecydować się na przedłużanie rzęs metodą od 1:1 do 4:1, lifting i hennę rzęs oraz brwi. Ofertę dopełniają zabiegi depilacji woskiem różnych partii ciała.