Brak nowych powiadomień

Ballerina Pole Dance School

Dowolne zajęcia: 4 wejścia na wybrane zajęcia za 99,99 zł i więcej opcji w Ballerina Pole Dance School (do -41%)

Oferta niedługo się kończy!
Do -40%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Zajęcia przy wykorzystaniu pionowego drążka treningowego łączą w sobie akrobatykę, naukę figur oraz taniec

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

  • czas trwania zajęć: 1 godz.
  • dostępne zajęcia: exotic pole, stretch pole, hand stand i pole dance
  • terminarz dostępny tutaj

Exotic Pole:

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich kobiet, które chcą obudzić w sobie pewność siebie, odkryć swoją kobiecość i charakter niezależnie od wieku, wzrostu i wagi. 60 minut zajęć na poziomie od podstaw, łączących w sobie elementy “Floor Work” czyli tańca z wykorzystaniem podłogi, bez trudniejszych akrobacji charakterystycznych dla klasycznego pole dance. Exotic to sposób, aby pokazać pokazać swoje piękno, wdzięk i wyjątkowość.

Stretch Pole:

60 minut podczas których wykonywane są ćwiczenia fizyczne polegający na rozciąganiu mięśni celem ich uelastycznienia. Ćwiczenia łączą w sobie elementy gimnastyki i kulturystyki łącząc naprzemienne serie ćwiczeń dynamicznych i statycznych polegające na izometrycznej pracy (napinaniu) mięśnia oraz następnie powolnym rozluźnianiu go. Zajęcia poprawiają gibkość ciała. Podczas zajęć można nauczyć się wykonać szpagaty wykroczno-zakroczne, tureckie oraz różnego rodzaju mostki. Dobre udoskonalenie treningów na rurce.

Hand Stand:

Nauka samodzielnego stania na rękach. Zajęcia prowadzone są od podstaw, przygotowują do siłowego wstawania na rękach, przedramionach i na głowie w różnych wariantach. Nauka balansu oraz trzymania poprawnej sylwetki. Dzięki współpracy z grupą Street Workout Poznań lekcje prowadzi Hubert Romel - wicemistrz Polski w pompkach, mistrz w staniu na rękach na czas w zawodach Best Stronger. Czas trwania 1 lekcji - 60 min.

Polo dance:

Nauka tańca sportowego z elementami akrobatyki na drążku pionowym. Zajęcia trwają 60 minut i poprzedzone są 20-minutową rozgrzewką cardio i ćwiczeniami wzmacniającymi. Następnie na uczestników czeka trening właściwy, podczas którego kursantki uczą się podstawowych obrotów, figur i w miarę podnoszenia swoich umiejętności łączą je w różne kombinacje lub choreografie. Podczas treningu buduje się głównie siłę mięśni, a także podnosi ich wytrzymałość oraz gibkość. Dodatkowo rzeźbi się figurę oraz polepsza kondycję. Zajęcia zakończone są 10-minutowym rozciąganiem poszczególnych partii ciała.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta tylko dla nowych klientek.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 507 727 516. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Ballerina Pole Dance School

Poznańska szkoła powstała po to, aby każda kobieta miała możliwość spróbowania i zakochania się w pole dance, a później mogła również podnosić swoje umiejętności. Zajęcia te łączą akrobatykę, wykonywanie wymyślnych figur oraz piękny, charyzmatyczny taniec. W Ballerina Pole Dance School nie liczy się wiek, waga, wzrost ani kondycja fizyczna. Przy odrobinie determinacji i systematyczności wszystko przychodzi z czasem. Treningi odbywają się na długich rurkach – 3,5 m. W zależności od preferencji do wyboru są dwie X-Pole T-Gold, tytanowe rurki (45 mm) lub trzy Lupit Pole, 4 chromowane (42 mm) oraz proszkowa SunPole (42 mm). Wszystkie hipoalergiczne, bez dodatku niklu.

Ballerina Pole Dance School

Siłownia, Fitness
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.