Wymiana kół (29 zł) lub opon (od 35 zł) z wyważaniem w Auto Manufakturze

Łódź

Kup jako prezent

W skrócie

  • Wymiana kompletu opon lub kół o średnicy do 18 cali
  • Bezpieczeństwo i komfort jazdy: lepsza stabilność auta i skuteczność wykonywanych manewrów
  • Niezbędna procedura przed zmianą sezonu

Warunki

Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk). 10% rabatu na nowe opony, 50% rabatu na wymianę oleju na miejscu.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel.: (42) 207 17 17 lub 795 680 451. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Dobrze wyważone koła, jak odpowiednio wyważone słowa w towarzystwie, pozwalają daleko zajechać. Z dzisiejszym grouponem dosięgniesz swego podróżniczego celu bez względu na warunki atmosferyczne dzięki usługom w Auto Manufakturze.

Oferta
w 1 z 5 opcji:

1) 29 zł zamiast 60 zł za wymianę kół z wyważaniem,
2) 35 zł zamiast 70 zł za wymianę opon na felgach stalowych od 12”do 14’’ z wyważaniem,
3) 39 zł zamiast 80 zł za wymianę opon na felgach stalowych od 15”do 17’’ z wyważaniem (z wyłączeniem busów i aut dostawczych do 3,5 T),
4) 49 zł zamiast 100 zł za wymianę opon na felgach aluminiowych od 13” do 15” z wyważaniem,
5) 59 zł zamiast 120 zł za wymianę opon na felgach aluminiowych od 16” do 18” z wyważaniem.

Auto Manufaktura
Choć punkt stacjonarny serwisu znajduje się na Polesiu, to z jego sklepu z częściami samochodowymi można skorzystać nie tylko przy ul. Siewnej, ale także drogą internetową. Na miejscu warto natomiast zdać się na doświadczenie tamtejszych fachowców w zakresie napraw samochodów osobowych. Oferta usług motoryzacyjnych obejmuje bowiem naprawy automatycznej skrzyni biegów, diagnostykę komputerową, przegląd auta czy serwis klimatyzacji. Wsparcie dostaną tam także samochody po wypadku.

Serwis oferuje również wymianę opon, przechowywanie oraz wulkanizację. Ponadto służy pomocą drogową, autolawetowaniem i prowadzi skup uszkodzonych aut. Natomiast w sklepie można otrzymać części do wszystkich modeli samochodów.

Komentarze

Pozdrawiam, polecam
Iwona Ł. · 8 listopada 2013
Szyba i Bardzo dobra obsłoga
Piotr A. · 7 listopada 2013
Oponki dobrze założone śmigają aż miło.Pozdrawiam
Slawomir S. · 19 października 2013

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.