Brak nowych powiadomień

Al. Śląska 1, Parking poziom 1, Wrocław

Urodziny dla maks. 20 dzieci za 199,99 zł w parku rozrywki Arena Gigantów

Wybierz opcję

Wyróżniki

Mali goście podczas urodzin będą mieli zapewniony szereg atrakcji w parku rozrywki, które uczynią ten dzień wyjątkowym

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Wybierz 1 z 2 opcji

  • 199,99 zł za urodziny godzinne dla maks. 10 dzieci
  • 299,99 zł za urodziny godzinne dla maks. 20 dzieci

Urodziny w Miasteczku Rodzinnym:

  • na gości czekają kolorowe zamki dmuchane, zjeżdżalnie, morze kuleczek, pokazy, show, bajkowe maskotki, śmieszne konkursy i zabawy taneczne oraz wiele innych niespodzianek.

Dostępnych jest kilka stref do zabawy:

  • Strefa animacyjna (pompony show, wstążki artystyczne, mini disco, chusta animacyjna, orkiestra klaunowa, pokaz wielkich baniek mydlanych, wizyta bajkowej maskotki)
  • Strefa mega klocków (budowa domu z klocków-cegieł, budowa rakiety, budowa igloo)
  • Strefa mega gier (mega twister, mega gry planszowe, mega gry)
  • Strefa sprawnościowa (slalom w zakręconych okularach, łowienie rybek)
  • Strefa kreatywna (podczas wydarzeń specjalnych) (wykonanie Giganciora, któremu urośnie w domu fryzura z trawy)
  • Strefa dmuchańców (duże zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, kule do skakania, zamki do skakania, ruchome połykacze, dmuchane przeszkody, miękka górka)

W każdej strefie przygotowano zadania dla całej grupy, wymagające współpracy, cierpliwości, kreatywności, a także dostarczające mnóstwo śmiechu i pozytywnego zaskoczenia.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 20 grouponów, ale wykorzystać maks. 10 grouponów.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż wydrukowany groupon i kod zabezpieczający. Dodatkowy kontakt telefoniczny: 570 650 555. Kącik urodzinowy udostępniany jest na 1 lub 2 godziny w zależności od wybranej opcji. W cenie znajduje się zastawa urodzinowa tj. talerzyki i kubeczki jednorazowe białe, sztućce plastikowe oraz obrus, zaproszenia urodzinowe do pobrania ze strony oraz bezpłatny parking. Możliwość wniesienia własnych przekąsek, owoców, napojów oraz tortu, bądź zamówienia cateringu za dodatkową opłatą. Kąciki urodzinowe są zlokalizowane bezpośrednio przy atrakcjach i animacjach, na tym samym poziomie. Każdy kącik urodzinowy jest wyposażony w stoły, ławki i krzesełka.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 570 650 555. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Godziny otwarcia są aktualizowane na stronie www.arenagigantow.pl.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Arena Gigantów

Poziom 1 parkingu Stadionu Wrocław zamienił się w ogromną powierzchnię zabaw dla całej rodziny. Atrakcje dla 2-latków, dla młodzieży i dorosłych. Dla młodszych dzieci Gigantyczny Park Rozrywki, a w nim: podwójna duża zjeżdżalnia, skoczne kule WipeOut, ruchomy połykacz, baseny z piłeczkami, zamek do skakania, plac zabaw z przeszkodami Active Center. Na terenie kompleksu mieści się Miasteczko Rodzinne z wieloma strefami, w tym strefą mega gier, animacyjną, sprawnościową, malucha, malowania twarzy czy też modelowania balonów. Za dobrą zabawę goście otrzymują pieczątki na Karcie Giganta, wymienne na gwarantowane nagrody, które mogą być doskonałą pamiątką z tego miejsca.

Więcej informacji na Facebooku.

Arena Gigantów

Atrakcje dla dzieci