App Serwis

Katowicka 19 B, Jaworzno

Serwis klimatyzacji z czyszczeniem układu, odgrzybianiem i więcej od 39 zł w APP Serwis

Wybierz opcję

Wyróżniki

  • Kompleksowa usługa: oczyszczenie układu, odgrzybianie, sprawdzenie szczelności i uzupełnienie czynnikiem chłodzącym
  • 2 maszyny do serwisu klimatyzacji: szybka realizacja usługi
  • Lokalizacja: Jaworzno, przy Fashion House, dogodny dojazd z Katowic, Dąbrowy Górniczej i Sosnowca

O tej ofercie

Jazda autem z niesprawną klimatyzacją przynosi podobne efekty jak ciemność po wysadzeniu korków w mieszkaniu – można stracić orientację w terenie. Wiedząc o tym, że przegrzanie ciała jest niebezpieczne dla zdrowia, zainwestuj w serwis klimatyzacji samochodowej w APP Serwis w Jaworznie.

Oferta
Serwis klimatyzacji: opróżnienie układu z czynnika, oczyszczenie z wody i osuszenie, odgrzybianie, próba szczelności, w 1 z 3 opcji:
1) 39 zł zamiast 170 zł za serwis klimatyzacji, odgrzybianie i uzupełnienie czynnikiem chłodzącym do 100 g,
2) 49 zł zamiast 190 zł za serwis klimatyzacji, odgrzybianie i uzupełnienie czynnikiem chłodzącym do 200 g lub
3) 109 zł zamiast 220 zł za serwis klimatyzacji, odgrzybianie i napełnienie nowym czynnikiem chłodzącym do pełna, bez limitu.

Serwisant opróżni samochodowy układ klimatyzacji z czynnika chłodzącego i osuszy z wilgoci, a tym samym zlikwiduje przykre zapachy w kabinie. Następnie zostanie wykonana próba szczelności na podciśnieniu, by ostatecznie uzupełnić układ nowym czynnikiem chłodzącym. Zwiększy to komfort jazdy, a zarazem zmniejszy spalanie paliwa. Na koniec auto czeka odgrzybianie, które spowoduje, że będzie się lepiej oddychało w trakcie podroży.

APP Serwis
Firma APP Serwis, która powstała w 2000 roku, jest jednym z największych serwisów motoryzacyjnych w Jaworznie. Ma ponadto autoryzacje następujących firm: TATA, HELLA, Shell, PSO i więcej. Dysponuje sześcioma stanowiskami – fachowcy dokonują tam napraw i przeglądów samochodów wszystkich marek europejskich, japońskich oraz koreańskich.

Warunki

Ważność: groupon ważny do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 groupon=1 samochód.
Dodatkowe informacje: należy okazać wydrukowany groupon w momencie przybycia. Oferta dotyczy działających układów klimatyzacyjnych w przypadku niezałączania się klimatyzacji z powodu usterki elektrycznej lub braku czynnika chłodzącego grouponu niemożna zrealizować. Każde dodatkowe 100 g czynnika chłodzącego - 20 zł.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 32 752 94 27 wew. 25. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

App Serwis