Od 10,99 zł: bilet do papugarni Akademia Papug

Akademia Papug – Papugarnia Warszawa

60+ odsłon dziennie
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze

323 Opinii

AC

Agnieszka C. · 1 reviews
· Redeemed 1 stycznia 2018
Super miejsce. Niesamowite przeżycie zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Polecam :)

WK

Wanda K. · 1 reviews
· Redeemed 1 stycznia 2018
Byliśmy z wnukami. Chłopcy zachwyceni, dziadek z babcią też. Papugi ciekawskie i przyjazne. Warto!!!

MS

MONIKA S. · 2 reviews
· Redeemed 31 grudnia 2017
niewielka przestrzeń papugi faktycznie oswojone, bez kłopotu "kumplowały się" z odwiedzającymi papugi niczym sroczki "rozbierają" ze wszystkiego co się świeci ;-) nawet suwak przy bluzie jest atrakcją wartą podskubania cierpliwa, uprzejma obsługa

W skrócie


Wybierz 1 z 2 opcji

Wejście do papugarni:

  • 10,99 zł zamiast 15 zł za bilet ulgowy,
  • 13,99 zł zamiast 19 zł za bilet normalny.

Możliwość wielokrotnego zakupu biletu dla opcji 1. i opcji 2.

Warunki


Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 20 grouponów, ale wykorzystać maks. 10 grouponów.  Bilety ulgowe: studenci, renciści, emeryci, kobiety w ciąży ,dzieci od 2 roku życia, uczniowie z ważną legitymacją.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Rezerwacja nie jest wymagana.  Godziny otwarcia od pon-ndz 10-19. Siesta dla papug w godz. 13-14. W czasie siesty papugi odpoczywają i nie ma możliwości wejścia do papugarni. Możliwość wielokrotnego zakupu biletu dla opcji 1 i opcji 2.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Akademia Papug – Papugarnia Warszawa


Odwiedzając położoną na Mokotowie papugarnię, można w niecodzienny sposób poszerzyć swoją wiedzę na temat niezwykłych ptaków, jakimi są papugi. Na powierzchni 600 m² zebrano bowiem aż 100 ptaków reprezentujących 12 gatunków, takich jak m.in. Rudosterka, Kakadu różowa, Lora wielka. Wizyta umożliwia nie tylko obserwację ich naturalnego zachowania, ale także daje możliwość nakarmienia i pogłaskania papug. Obiekt urządzony jest w sposób uniemożliwiający niepokojenie ptaków – wysoko umiejscowione miejsca do siedzenia to doskonały punkt obserwacyjny, dający możliwość odpoczynku i unikania niechcianego kontaktu. Zabawki, wzbogacenia oraz oferta edukacyjna to nowe podejście do ekspozycji całej gamy gatunków ptaków, których zwyczajnie nie można spotkać nigdzie indziej. Wizytę należy zaplanować poza godzinami sjesty, ponieważ w ciągu dnia potrzebują odpoczynku, a także następuje wówczas przegląd ekspozycji oraz uzupełniane są pokarmy. Wszystkie ptaki zamieszkujące Akademię znajdują się pod stałą opieką weterynaryjną i przebadane są w kierunku chorób zakaźnych dla człowieka, ale także wirusów typowo „ptasich”, które mogły by rozprzestrzeniać się w stadzie. Akademia to miejsce, gdzie papugi latają swobodnie oraz mają zapewnione liczne interakcje socjalne, a więc coś, czego większość ptaków trzymanych pojedynczo w domach nigdy nie doświadczy. W niedalekiej przyszłości to także miejsce, gdzie odbywać się będą szkolenia oraz pokazy treningów mających na celu rozwijanie potencjału tych szalenie inteligentnych ptaków.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.