Akademia Balonowa

ul. Krakowskie Przedmieście 16/18/5a, Warszawa

Lot balonem z pamiątkowymi zdjęciami od 499,99 zł z Akademią Balonową

Wybierz opcję

Wyróżniki

Godzinna podniebna wyprawa, podczas której będzie można podziwiać m.in. Dolinę Dolnej Narwi i okolice Zalewu Zegrzyńskiego

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
M
Magdalena
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 26, 2021
Lot bajkowy i niezapomniany, Pan lecący z nami przesympatyczny, super atmosfera, niezapomniane wrażenia i widoki. Polecam gorąco

O tej ofercie

Szczegóły:

  • oferta: lot balonem (1 godz.) z pamiątkowymi zdjęciami i transportem
  • trasa:
    • okolice Zalewu Zegrzyńskiego, Doliny Dolnej Narwi i Pułtuska
    • w zależności od warunków atmosferycznych możliwe są inne lokalizacje (w promieniu 50 km od Warszawy), m.in.: rozlewiska Bugu, okolice Bolimowskiego Parku Krajobrazowego, Łowicza, Warki i rzeki Pilicy lub Góry Kalwarii

Warunki

Groupon ważny przez 9 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 5 grouponów, a 5 przekazać jako prezent. Oferta dla osób od 7. roku życia (osoby niepełnoletnie do 15. roku życia odbywają podróż pod opieką rodzica, a powyżej 15. roku za jego zgodą). Oferta nie jest przeznaczona dla kobiet w ciąży. Limit wagowy na osobę 100 kg. Loty odbywają się po zebraniu grupy. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje:nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Podróż odbywa się w zależności od warunków pogodowych, w godzinach wczesnoporannych lub popołudniowych (na ok. 2 godz. po wschodzie słońca i 2 godz. przed zachodem słońca), w okolicach zalewu Zegrzyńskiego, Doliny Dolnej Narwi i Pułtuska (w zależności od warunków możliwe tez inne lokalizacje w promieniu 50 km od Warszawy: rozlewiska Bugu, okolice Bolimowskiego Parku Krajobrazowego, Łowicza, Warki i rzeki Pilicy lub Góry Kalwarii). Oferta obejmuje transport pasażerów z Warszawy na miejsce startu jak również z miejsca lądowania do Warszawy. Tel. kontaktowy: 603 996 190.
Konieczna rezerwacja tel. 603 996 190. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 7-dniowym wyprzedzeniem groupon przepada. Odwołanie lub zmiana rezerwacji możliwa wielokrotnie, zawsze z zachowaniem min. 7- dniowego wyprzedzenia.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Akademia Balonowa

Stąpając twardo po ziemi, ciężko docenić piękno otaczającego świata. Warto zatem od czasu do czasu puścić wodze fantazji i wznieść się wysoko ponad poziom morza, by móc dostrzec, to co warte uwagi. W zmianie perspektywy pomogą podniebne podróże, które swoim klientom proponuje Akademia Balonowa.

Wyprawy odbywają się balonami o wysokości 26 metrów, a zapierające dech w piersiach krajobrazy można podziwiać po wschodzie słońca lub nieco przed jego zajściem za nieboskłon. Oczom niesionych siłą wiatru pasażerów ukaże się m.in. usłana rzecznymi zakrętami serpentyna Doliny Dolnej Narwi czy malownicze okolice Bolimowskiego Parku Krajobrazowego. Mając na horyzoncie takie widoki, wszelkie troski odchodzą w niepamięć, a ich miejsce zajmuje błogie odprężenie.

Ponadto balon to nowatorski i skuteczny sposób na reklamę. Na powłoce o powierzchni blisko 1000 metrów można umieścić atrakcyjną formę graficzną, którą dostrzegą dosłownie wszyscy - nie tylko potencjalni klienci. Wielkość balonu, jego mobilność i atrakcyjność dla obserwatora sprawiają, że reklama tego typu szybko zapada w pamięć, wywołując przy tym zainteresowanie szerokiego grona osób, również mediów.