Brak nowych powiadomień

Afrodyta Salon fryzjersko-kosmetyczny

Dygasińskiego 25, Bielsko-Biała

Strzyżenie z modelowaniem (29,99 zł) i wybraną koloryzacją (od 58,99 zł) w salonie Afrodyta (do -51%)

Oferta ograniczona czasowo!
Do -51%
Wybierz opcję

Wyróżniki

  • Strzyżenie i modelowanie: uczesanie dobrane do typu urody i struktury włosów
  • Stylowa koloryzacja: farbowanie całych włosów 1 kolorem, balejaż lub pasemka

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Wychodzenie z założenia, że do fryzjerstwa wystarczy mieć żyłkę, może poskutkować bolesnym złapaniem się na własny haczyk. Zamiast więc liczyć na udany eksperyment, skorzystaj ze sprawdzonych metod w Salonie Fryzjersko-Kosmetycznym Afrodyta.

Oferta
Strzyżenie i modelowanie damskie w 1 z 3 opcji:

1) 29,99 zł zamiast 60 zł za strzyżenie i modelowanie,
2) 68,99 zł zamiast 140 zł za strzyżenie i modelowanie z koloryzacją (1 kolor),
3) 97,99 zł zamiast 200 zł za strzyżenie i modelowanie z balejażem lub pasemkami (2 kolory).

Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Afrodyta
Pakiet usług fryzjerskich otworzy mycie głowy aby natychmiast po nim przejść do cięcia, którego zakres i kierunek wyznaczą wizja fryzjera oraz atuty urody i preferencje klienta. Aby finalny efekt prezentował się maksymalnie korzystnie, pakiet fryzjerski dopełni modelowanie, które nada fryzurze odpowiedni kształt i charakter. Pragnienie radykalnej zmiany lub pogłębienia dotychczasowej barwy włosów spełni natomiast koloryzacja, balejaż lub pasemka.
Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Afrodyta powstał w 1993 roku. O zdobytej wiedzy i umiejętnościach kadry salonu świadczą uzyskane certyfikaty i dyplomy. Pracownicy biorą też udział w targach kosmetycznych i fryzjerskich, co pozwala im być na bieżąco z nowymi technikami i trendami w dziedzinie kosmetyki i pielęgnacji włosów. Podczas zabiegów fryzjerskich stosowane są profesjonale kosmetyki włoskiej firmy Yalyd.

Warunki

Ważność: groupon ważny przez 4 miesiące od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Z oferty skorzystać mogą tylko nowi klienci. Oferta dotyczy włosów do ramion.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). W przypadku włosów dłuższych (za ramiona) dopłata min. 30 zł. Dodatkowo 20% zniżki na manicure.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 33 814 01 96 w godz. 10-19. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Afrodyta Salon fryzjersko-kosmetyczny

Salony, Fryzjer, Strzyżenie