zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem USMIECH. Dziś koniec.

Krasińskiego 19/5, Lublin

Masaż klasyczny, relaksacyjny: 30-minutowy zabieg od 59,99 zł Active Body Studio

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na rozluźnienie mięśni, poprawę krążenia i ruchomości stawów, zmniejszenie poziomu stresu, wyciszenie, zwiększenie jakości snu

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
I
IRENEUSZtop reviewer
57 Oceny27 reviews
wrzesień 18, 2021
Super masaż ,oraz świetna masażystka. POLECAM
replied
View Comment +
B
Bożena
3 Oceny1 reviews
sierpień 30, 2021
Bardzo profesjonalna obsługa, zabieg przeprowadzony bardzo profesjonalnie
replied
View Comment +

O tej ofercie


Szczegóły:

Warunki

Odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 602 523 027. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Realizacja grouponów możliwa od 23.08.2021. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Active Body Studio

Chcąc w sposób kompleksowy zadbać o siebie, warto odwiedzić zlokalizowane w Lublinie studio treningu personalnego. Active Body Studio to kameralne miejsce, którego specjalnością są treningi EMS polegające na efektywnym pobudzaniu mięśni za pomocą impulsów elektrycznych. W ofercie dostępne są również zajęcia z trenerami personalnymi, różnego rodzaju masaże oraz porady dietetyka klinicznego i psychologa.