17 lokalizacji

35 zł za groupon wart 50 zł na wszystkie wyroby w cukierniach i wybranych kawiarniach A.Blikle oraz więcej opcji

Wybierz opcję

Wyróżniki

Oryginalna receptura, sprawdzony smak, w ofercie m.in. czekolady i praliny, ciastka, tarty, pączki, wyroby świąteczne

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

Bon do wykorzystania na wszystkie wyroby z firmy A.Blikle (z wyłączeniem tortów specjalnych i alkoholi):

  • 35 zł za groupon wart 50 zł
  • 69 zł za groupon wart 100 zł
  • 129 zł za groupon wart 200 zł

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość realizacji grouponu od 29.05.2017.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 7 grouponów, ale wykorzystać maks. 5 grouponów. Z grouponów nie jest wydawana reszta. Groupony nie obejmują alkoholu ani tortów specjalnych. Oferta tylko dla osób pełnoletnich. 
Dodatkowe informacje: W placówkach należy pozostawić wydrukowany groupon obsłudze przed złożeniem zamówienia. Rezerwacja nie jest wymagana. Możliwość realizacji grouponów w cukierniach, jak i kawiarniach.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

A.Blikle

Firma z tradycjami słynie ze swoich smakołyków – przez ponad 145 lat swojego istnienia cukiernie były świadkami i uczestnikami historii Warszawy oraz całej Polski. W wirtuozersko skomponowanym menu czołowe miejsce zajmują wykwintne dania i desery przygotowywane według historycznych przepisów i receptur. Cukiernicy nie spoczywają jednak na laurach i stale kreują nowe smaki, by zaskakiwać nawet najbardziej wymagających klientów.

W warszawskiej cukierni przy Nowym Świecie przed Pierwszą Wojną Światową częstym gościem bywał Ignacy Paderewski, a w okresie międzywojennym gwiazda polskiej sceny Hanka Ordonówna nagrała dla firmy Blikle płytę reklamową. Z kolei zaprzyjaźniony z firmą Zespół Pieśni i Tańca Mazowsze wykonał na jej 130-lecie specjalnie skomponowaną na tę okazję piosenkę.