Salon Beauty Luxor

3 lokalizacji

Mycie, strzyżenie, modelowanie, regeneracja, koloryzacja lub botoks w Salonie Beauty Luxor

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: ZABAWA20. Ważny do 1.6.
Użyj kodu
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sposób na odświeżenie fryzury lub zmianę uczesania, a także nowy kolor w połączeniu z poprawiającymi wygląd i kondycję włosów zabiegami

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • oferta dotyczy włosów z gr. 1, 2, 3 (wg poniższej miarki)
  • dopłata do włosów dłuższych: zależy od długości i gęstości włosów (50-130 zł – ustalane na miejscu)
  • metoda regeneracji: ampułka
  • botoks na włosy polega na wtłoczeniu w kosmyki składników odżywczych, które uzupełniają ubytki między korą a otoczką włosa

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający i kod grouponu. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 500 380 894. Rezerwacje dokonane za pośrednictwem booksy będą odrzucane. W przypadku nieodebrania telefonu można wysłać SMS z imieniem i nazwiskiem – salon oddzwoni. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych i dodatkowych zniżek Groupon. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach.

Salon Beauty Luxor

Działający na terenie Wrocławia salon to miejsce specjalizujące się w usługach z zakresu fryzjerstwa oraz kosmetyki. Na miejscu pracuje doświadczony zespół specjalistów, który pomoże w doborze odpowiedniego zabiegu. Oferta Luxor Salon Beauty to m.in. manicure, pedicure, rekonstrukcja włosów, koloryzacja, polerowanie włosów.