Od naszych edytorów

Na warszawskim Ursynowie działa gabinet, który specjalizuje się w zabiegach pielęgnujących, oczyszczających oraz spa. W Belanovska Clinic&Spa pracuje doświadczony zespół specjalistów, który w ramach konsultacji dobiera odpowiednie dla klienta zabiegi. Na miejscu wykonuje się m.in. peeling kawitacyjny, oczyszczanie manualne, mikrodermabrazję, masaż relaksacyjny czy sportowy.

Recommended For You
Deals Nearby
Similar Deals

Tips

Faustyna1 month ago

Kilka miesięcy czekania na wolny termin, później ponad pół godziny opóźnienia w klinice. Samo kobido z mechaniczną ingerencją, bardzo delikatne i odbiegające od tradycyjnego kobido, które miałam w innych salonach. Brak informacji o samym zabiegu i dobrego wywiadu na miejscu. Za to dobra kawka.

Dominika2 months ago

pani w recepcji naburmuszona, a dziewczyna, która miała robić masaż dwa razy biegała do koleżanek pytać czy może masować mi plecy przy moich problemach z kręgosłupem... podobno nie może bo się nie zna na "kręgach"!! na nic moje zapewnienia, że lekarze nawet zalecają mi masaże relaksacyjne i prośba o rozmasowanie choćby barków lub mięśni przy łopatkach - bez kontaktu z kręgosłupem... nie, bo "koleżanki mówią że nie mogę" :/ czyli usługa nie została wykonana, a czekałam na nią półtora miesiąca... no comment

Emilia2 months ago

Absolutnie nie polecam tego miejsca. Omijać szerokim łukiem jeśli zdrowie jest dla kogoś najważniejsze. Skusiłam się pozytywnymi opiniami, a wyszłam z kliniki z poważnym uszczerbkiem na zdrowiu.

Beata3 months ago

Dzień dobry GRUPON po umówieniu wizyty oznacza kupon jako zrealizowany i jest to chyba duże nadużycie informacyjne bo ja przed chwilą umówiłam się na pierwszy wolny termin sobotni czyli na 9 grudnia 2023 roku. Czyli do realizacji nie dojdzie jeszcze przez blisko rok :) . No cóż kupon kupiony i chyba nie mogę go zwrócić ale może się jeszcze upewnię bo termin bije na głowę nawet NFZ. Chyba drogie Panie przed kupieniem kuponu należy zadzwonić do usługodawcy i zapytać się o dostępność usługi.

Kateryna3 months ago

Totalne oszustwo! Po wykupieniu pakietu przy umówieniu wizyty okazuje się że najbliższy termin za 8 miesięcy!!! Zdecydowanie nie polecam

Anna4 months ago

Miałam wykupiony day spa. Masaż okej, chociaż pokój biały z oknami, zero nastroju relaksującego w dodatku głośnik z muzyka był zepsuty i skrzeczał, natomiast zabieg na twarz porażka- 3 min i dodatkowo to w ciągu tych 3 min naciąganie na inne zabiegi

Aleksandra4 months ago

Zdecydowanie nie polecam, kluczowe w trakcie masażu było naciągniecie klienta na inne zabiegi. Za opinie na google po wyjściu z salonu klient dostaje maseczkę. Opinie nie są wiarygodne.

Przemysław5 months ago

Really long queue for a slot.

Beata5 months ago

Wszystko w porządku, ładne czyste miejsce, bardzo miłe panie, można się tu zrelaksować :)

Jakub6 months ago

Obsługa miła i profesjonalna. Zabiegi bardzo dobrze przeprowadzone. Z pewnością tu wrócę.