Eko-Świat Beata Bełczewa (KN)

Mickiewicza 5, Kielce

Mikroskopowy obraz żywej kropli krwi od 39,99 zł zł w Eko-Świat Beata Bełczewa

Wybierz opcję
Do 5% zniżki (do 100 zł)
Promo Code DZIENTATY. Ends 21.6.
Użyj kodu

Wyróżniki

Badanie żywej kropli krwi: wykrywanie groźnych dla zdrowia drobnoustrojów i nie tylko. Wysoka skuteczność diagnostyczna: 90%

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

Mikroskopowy obraz żywej kropli krwi:

  • 39,99 zł zamiast 120 zł za badanie dla 1 osoby,
  • 79,99 zł zamiast 240 zł za badanie dla 2 osób,
  • 119 zł zamiast 360 zł za badanie dla 3 osób.

Po pobraniu krwi w wyniku niewielkiego nakłucia w palec, próbka bezcennego płynu będzie skrupulatnie analizowana pod mikroskopem przez 20 minut, czyli przez okres żywotności komórek. Badanie pozwala na wczesne wykrycie wielu problemów zdrowotnych, m.in. obecności jaj glisty, larw, grzybów i metali ciężkich. Ponadto dostarcza niezbędnych informacji na temat stopnia nawodnienia i zakwaszenia organizmu, co ma wpływ na ogólne samopoczucie.

Eko-Świat Beata Bełczewa

Leczenie bez leków od lat było celem założycieli gabinetu. Zdobywana w kraju i zagranicą wiedza na temat terapii naturalnych utwierdziła ich w przekonaniu, że człowieka nie można traktować instrumentalnie. Stąd w Eko-Świat proponują diagnostykę i leczenie z wykorzystaniem bezinwazyjnych metod, których skuteczność i bezpieczeństwo zostały potwierdzone naukowo. Schorzenia układu krążenia, nerwowego, pokarmowego, oddechowego i innych są leczone przy użyciu pijawek lekarskich, bioenergoterapii, pola magnetycznego i drgań dźwiękowych, a oczyszczanie organizmu odbywa się m.in. poprzez pomoc w zmianie nawyków żywieniowych.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Eko-Świat Beata Bełczewa (KN)