Enel-Med (KN)

al. Grunwaldzka 163, Gdańsk, 80-266 Directions

Oferty (1)

Od naszych edytorów

Centrum istnieje od 1993, a od 2011 jest spółką notowaną na GPW. Centrum Medyczne Enel-Med oferuje pełną obsługę medyczną, prowadzi pacjenta od konsultacji przez diagnostykę, hospitalizację, operację aż po rehabilitację – czyli przez cały zamknięty cykl leczenia.

Na ogólnopolską sieć medyczną Enel-Med składają się wieloprofilowe oddziały własne, zlokalizowane m.in. w Warszawie, Gdańsku, Łodzi, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu, specjalistyczne przychodnie przyzakładowe oraz szpitale w Warszawie. Ogólnopolska sieć medyczna Enel-Med obejmuje również wiele placówek partnerskich w całej Polsce.

Centrum zatrudnia wykształconych lekarzy w prawie 60 różnych specjalnościach, m.in. ginekologów, kardiologów, ortopedów, neurologów, okulistów, pediatrów oraz psychologów. Kompleksowa oferta wieloprofilowych oddziałów obejmuje badania laboratoryjne, szeroki zakres badań USG, EKG, pracownie RTG, drobne zabiegi chirurgiczne i dermatologiczne. Enel-Med świadczy też kompleksowe usługi dla dzieci i dorosłych w zakresie stomatologii zachowawczej, protetyki i chirurgii. Ma na koncie liczne wyróżnienia za osiągnięcia implantologiczne. Dobrze wyposażone oddziały rehabilitacji umożliwiają przeprowadzenie leczenia rehabilitacyjnego we wszelkich schorzeniach narządu ruchu o charakterze przeciążeniowym lub przewlekłym. Prestiżowy Program 24h dla zdrowia pozwala na kompleksową ocenę stanu zdrowia w jeden dzień.

Enel-Med posiada w ofercie produkty zarówno dla klientów korporacyjnych, jak i klientów indywidualnych. Zespół składa się z lekarzy i pracowników personelu medycznego nielekarskiego. Z usług centrum korzysta ponad 300 tys. pacjentów.

W 2004 roku centrum wdrożyło system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001. W 2013 r. Enel-Med otrzymał tytuł „Dobra Marka 2013 – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii Opieka medyczna dla firm, przyznawany przez redakcje Biznes Trendy w Rzeczpospolitej i Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej najbardziej rozwojowym i najlepiej rokującym markom na rynku polskim.