zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem PROMKA25. Jutro koniec.
PRZEWODNIK GROUPONA PO WARSZAWA

Poradnik prezentowy dla mężczyzn

AUTOR: |11 gru 2017

Przyznajmy szczerze, kupowanie prezentów dla facetów może być dość skomplikowaną sprawą. W końcu ile może mu się przydać krawatów czy skarpet? Na szczęście spieszymy w tej kwestii z pomocą. Poniżej przedstawiamy kompilację naszych ulubionych podarunków dla mężczyzn posegregowanych według kategorii, abyście mogli z łatwością znaleźć odpowiedni prezent dla każdego.

Jazda Sportowym Autem po Torze

Każdy miłośnik motoryzacji doceni okazję przejechania się sportowym samochodem po zamkniętym torze wyścigowym. Sprawdzenie w bezpiecznych warunkach możliwości różnych szybkich aut zapewni dużo adrenaliny i niezapomniane przeżycia.

Offroad

Propozycja dla fanów jazdy poza ubitymi szlakami, którzy nie boją się nieco ubrudzić. Trudno przebić satysfakcję, jaka towarzyszy pokonywaniu błotnistych bezdroży, do których przeciętne auta nie mają dostępu.

Drift

Drift to jeden z najszybciej rozwijających się działów sportów motorowych. Po szkoleniu teoretycznym uczestnik zasiądzie za kierownicą 400-konnego Nissana 200SX by pod okiem instruktora poznać tajniki jazdy w kontrolowanym poślizgu.

Rejs 100km/h po Wiśle

Nie tylko auta potrafią zapewnić wrażenia amatorom wysokich prędkości, a łódź ta jest tego świetnym przykładem. 20-minutowy rejs po Wiśle z prędkością 100km/h z pewnością zostanie zapamiętany na długie lata.

Strzelnica

Zarówno pasjonaci militariów, jak i laicy mogą czerpać przyjemność z zajęć na strzelnicy. Szkolenie z instruktorem lub karnet pozwoli sprawdzić swoją celność i zapoznać się z różnymi typami broni krótkiej i długiej.

Lot Widokowy Samolotem lub Lekcja Latania

Nawet osoby twardo stąpające po ziemi mogą chcieć czasem spojrzeć na Świat z góry. Lot widokowy stanowi świetną okazję do tego by obejrzeć krajobraz z lotu ptaka, a możliwość zajęcia miejsca za sterami samolotu stanowi dla wielu spełnienie marzeń z dzieciństwa.

Lot Widokowy Motoparalotnią

Alternatywa samolotu dla osób, które wolą podczas lotu widokowego poczuć wiatr we włosach. Lot w tandemie z instruktorem można również uwiecznić na filmie w rozdzielczości Full HD, by mieć pamiątkę i móc podzielić się wrażeniami z bliskimi.

Skok Spadochronowy

Z pewnością jeden z najbardziej ekscytujących sportów ekstremalnych. Każdy szanujący się miłośnik adrenaliny powinien choć raz skoczyć ze spadochronem, by poczuć wrażenie swobodnego spadania. Skok tandemowy z wysokości 4200m można również uwiecznić na filmie.

Lot na Flyboard lub Hoverboard

Flyboard jest stosunkowo nowym wynalazkiem, który łączy sporty wodne z lataniem. Zasilane strumieniem wody urządzenie pozwala wznieść się nawet 10m ponad taflę wody. Technikę latania można opanować w ciągu kilku minut, a wspomnienia pozostają na długie lata.

Seans w Wirtualnej Rzeczywistości

Nowoczesna technologia daje możliwość realistycznego zanurzenia się w przeróżnych wirtualnych światach. Seans z goglami VR pozwala poczuć się jak astronauta na statku kosmicznym, kierowca wyścigowego bolidu czy też żołnierz podczas bitwy.

Nurkowanie

Pływanie w podwodnych odmętach stanowi niecodzienną przygodę i może poruszyć każdego, kto ma w sobie coś z odkrywcy. Uczestnik nauczy się podstaw techniki nurkowania i zanurzy się z pełnym wyposażeniem pod okiem instruktora.

Escape the Room

Gra typu Escape the Room wymaga od uczestników znalezienia sposobu na wydostanie się z zamkniętego pomieszczenia i może być świetną zabawą dla osób, które lubią wytężyć umysł. Należy rozwiązać zagadki i odnaleźć wskazówki które doprowadzą do klucza nim minie limit czasu.