PRZEWODNIK GROUPONA PO WARSZAWA

Poradnik prezentowy dla rodziców

AUTOR: |4 gru 2017

Kupowanie prezentów świątecznych dla dzieci może być nie lada wyzwaniem przyprawiającym o ból głowy. Szczere zerojedynkowe reakcje uniemożliwiają pociechom ukrycie rozczarowania, by tylko nie zranić uczuć kochających rodziców. Ponadto, zainteresowania dzieci zmieniają się z prędkością światła, przez co idealny zeszłoroczny prezent może okazać się tegorocznym nietrafionym bublem wywołującym grymas niezadowolenia.

Zamiast zagracać mieszkanie gadżetami, wychodzimy na przeciw świątecznej gorączce i proponujemy pełen wachlarz ofert, m.in. wizyty w papugarni bądź Fabryce Elfów czy kurs jazdy konno lub na nartach. W ten sposób Wasze pociechy będą mogły aktywnie i kreatywnie spędzić czas, gromadząc przeżycia, które na długo pozostaną w ich pamięci.

 1. Fabryka Elfów

Na specjalne życzenie Świętego Mikołaja, Elfy oprowadzą najmłodszych po Wielkiej Fabryce, gdzie dzieci wezmą udział w świątecznych przygotowaniach i pomogą Elfom skompletować Niedokończoną Zabawkę. Aby wykonać zadanie, dzieci muszą odwiedzić 10 punktów pełnych atrakcji, zaangażować się w mnóstwo aktywności ruchowych i zręcznościowych, a także rozwiązać wiele zagadek logicznych i zadań edukacyjnych. 

 1. List i film od Świętego Mikołaja

Wykorzystując błogie chwile nieświadomości i niewinności Twego dziecka, uczyń Święta jeszcze bardziej magicznym okresem poprzez zamówienie spersonalizowanego listu i filmu od samego Świętego Mikołaja. Listy są pieczołowicie dopieszczane przez Mikołaja w jego pracowni, a w profesjonalnym filmiku, osobiście wita się on i zachęca dzieci do bycia grzecznymi w nadchodzącym roku. 

 1. Termy

To świetna okazja do relaksującego wypoczynku w gronie rodziny czy przyjaciół. Dzieci mogą skorzystać z bogatej oferty basenowej, spłynąć dziką rzeką, lub spędzić czas na zjeżdżalniach. 

 1. Białe szaleństwo

Dzieci uwielbiają zimowe aktywności. Wykwalifikowani instruktorzy nauczą Twoją pociechę jak prawidłowo łapać krawędzie i bezpiecznie poruszać się po stoku. To aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, ogromna frajda z jazdy oraz okazja do zawarcia nowych znajomości.

 1. Akademia małego sushi mastera

Warsztaty uczą samodzielnego przygotowywania sushi, by dzieci mogły zasłużyć na dyplom Małego Sushi Master. Po gastronomicznych wyczynach czeka je degustacja i poczęstunek.

 1. Wizyta w papugarni

Ogromne atrakcje zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, papugarnie pozwalają gościom obcować bezpośrednio z różnobarwnymi egzotycznymi papugami. W przeciwieństwie do wizyty w zoo, papugarnie pozwalają dotknąć czy nakarmić przyjacielskie i ciekawskie ptaki, które przylatują do gości, by nawiązać znajomość.

 1. Sala zabaw

Centra rozrywki gwarantują dzieciom stymulującą zabawę, podczas której pociechy mogą kreatywnie zatracić się na zjeżdżalniach, w labiryntach i basenach z piłkami, zagrać w kręgle czy w bilard, bądź korzystać do woli z automatów do gier. 

 1. Przygoda z jazdą konną

Twoje dziecko nauczy się przygotowywać konia do jazdy, dbać o niego oraz przeżyje niezapomniane chwile w siodle. To świetna okazja, aby spędzić czas aktywnie i blisko natury. 

 1. Zabawa z klaunem

Bogaty pakiet animacyjny z klaunem w roli głównej zapewni dzieciom niezapomniane wrażenia i czas wypełniony zabawami i konkursami.

 1. Warsztaty gotowania

Podczas warsztatów dzieci nauczą się przygotowywać smakołyki pod okiem kucharza i animatora. Na koniec będą mogły delektować się własnoręcznie przygotowanymi wyrobami.

 1. Bulderownia

Buldering polega na wspinaniu się po wypukłej ścianie na niewielkiej wysokości. Wejście do bulderowni zapewni dzieciom doświadczenie pełne wrażeń, jak i kreatywny wysiłek fizyczny. 

 1. Impreza 

Sala zabaw udekorowana tematycznie, catering oraz animacje sprawią, że impreza będzie niezapomnianym wydarzeniem dla dzieci, a rodzice będą mieć chwilę relaksu.