Menu główne Otwórz menu wyszukiwania

Prezenty na święta

W Grouponie wierzymy, że najważniejsze są chwile spędzone razem, które bawią, odprężają i mają znaczenie. Spraw, aby prezenty, które ułożysz pod choinką tej zimy, też były właśnie takie.

Święta Bożego Narodzenia są wyjątkowym czasem w roku, gdy zbieramy się w gronie najbliższych przy ciepłym świetle choinki, aby przełamać się opłatkiem i złożyć sobie najlepsze życzenia na kolejny rok. To jest moment, który możemy spokojnie, oderwani od codziennego zgiełku, poświęcić rodzinie i przyjaciołom, przywołać uśmiech na ich twarze, a także zasmakować świątecznych przysmaków, tak wyraźnie przypominających dzieciństwo. To także czas na to, aby, po spożyciu porządnej porcji pierogów, ofiarować swoim bliskim wyjątkowe prezenty, które będą motywacją do wspólnego kolekcjonowania przepięknych wspomnień i wrażeń. W Grouponie wierzymy, że najważniejsze są chwile spędzone razem, które bawią, odprężają i mają znaczenie. Spraw, aby prezenty, które ułożysz pod choinką tej zimy, też były właśnie takie.

Prezent dla ukochanej osoby

Znalezienie wyjątkowego prezentu dla Twojej drugiej połówki może być nie lada wyzwaniem, więc warto zastanowić się nad tym, o czym tak naprawdę marzy. Ostatnimi czasy Twoja ukochana dużo pracowała i czujesz, że skrycie potrzebuje chwili odprężenia? Relaksujący dzień w SPA bądź karnet na zajęcia sportowe z pewnością pozwolą jej odnaleźć równowagę, a być może przy okazji odkryć nową pasję. Natomiast jeśli Twój luby uwielbia czuć przypływ adrenaliny, zajrzyj do zakładki Czas wolny i znajdź aktywność, której nie zapomni przez długi czas. Z pewnością podskoczy z radości, gdy zobaczy zaproszenie na skok ze spadochronem lub przejażdżkę sportowym samochodem.

Prezent dla rodziców

W tym roku koniec z kolejnym zestawem do kąpieli dla mamy i nowym krawatem dla taty. Spróbuj podejść do kwestii prezentu z innej perspektywy i podaruj im to, za czym tęsknią najbardziej – czas spędzony z ich dzieckiem. Bez wątpienia z uśmiechem przyjmą zaproszenie na wspólny kulig lub pyszną kolację w przytulnej restauracji. Propozycje na weekendowe wycieczki w Twojej okolicy, które znajdziesz w zakładce Pomysły na weekend, dadzą Wam szansę na spędzenie wspólnie czasu w inny sposób niż zazwyczaj. To wyjątkowa okazja, żeby się do siebie zbliżyć i stworzyć kolejne wspólne wspomnienia w urzekającej, zimowej aurze.

Zobacz więcej