Zalatani.com.pl

Zalatani.com.pl, Lotnisko Borsk

Lot widokowy paralotnią z instruktażem (od 449 zł) i elementami akrobatyki powietrznej (od 549 zł) z Zalatani.com.pl

Wybierz opcję

Wyróżniki

Paralotnia: podniebna przygoda dla wszystkich tych, którzy chcą poznać sztukę latania i poczuć dużą dawkę adrenaliny

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania lotu: od 5 do 15 minut

Lot odbywa się na certyfikowanej paralotni dwumiejscowej, którą steruje instruktor. Lot poprzedzony jest kursem instruktażowym.

Plan lotu w opcjach z elementami akrobatyki powietrznej:

  • start za holem,
  • wejście w figurę wingover,
  • płynne przejście do figury spirala zakończone fullstallem,
  • lot do lądowania,
  • delikatne lądowanie.

Lokalizacje:

Loty odbywają się na lotnisku w Borsku k. Jeziora Wdzydzkiego, ok. 70 km od Trójmiasta (start za wyciągarką na wysokość ok. 500-700 m). Z tej wysokości można podziwiać niesamowite widoki na krzyż jezior wdzydzkich oraz na wiele innych okolicznych jezior oraz lasów.

Pozostałe lokalizacje (działają spontanicznie w zależności od siły i kierunku wiatru i nie ma możliwości umówienia się tam na konkretny termin):

  • Chłapowo,
  • Jastrzębia Góra,
  • Dębina k. Ustki.

Loty dają dużo adrenaliny i niezapomnianych wrażeń, które dodatkowo można zarejestrować na filmie za pomocą profesjonalnych kamer. Wszystkie kamery posiadają stabilizację obrazu, co daje niesamowitą jakość filmu. Do dyspozycji jest również trzyosiowy gimbalem stabilizującym obraz oraz kamerą sferyczną filmującą w 360 stopniach. Koszt filmowania 100 zł.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. lub e-mail 731 25 26 25 lub paralotnie@zalatani.com.pl w ciągu 14 dni od zakupu. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Odwołanie rezerwacji możliwe jest z min. 72-godz. wyprzedzeniem – w przypadku nie stawienia się na prawidłowo umówiony lot lub jeśli odwołanie lotu nastąpi z wyprzedzeniem mniejszym niż 72 godziny - groupon przepada. W przypadku braku rejestracji w przeciągu 14 dni reklamacje nie będą uwzględniane. Kontakt z pilotem pod nr tel. 731 25 26 25. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 12 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Zalatani.com.pl

Firma zajmuje się organizowaniem lotów widokowych, lotów akrobatycznych oraz przelotów paralotnią z pasażerem, co umożliwia wzbicie się w przestworza nawet tym, którzy na co dzień twardo stąpają po ziemi. Miejscem, które umożliwia wzniesienie się w powietrze jest lotnisko w Borsku, w samym sercu Borów Tucholskich. Loty dają dużo adrenaliny i niezapomnianych wrażeń, które dodatkowo można zarejestrować na filmie za pomocą profesjonalnych kamer.