Brak nowych powiadomień

Lotnisko Borsk, Lotnisko Borsk

Lot widokowy paralotnią z instruktażem (od 249 zł) i elementami akrobatyki (od 299 zł) z Zalatani.com.pl

Wybierz opcję
Ponad 10+ odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Paralotnia: podniebna przygoda dla wszystkich tych, którzy chcą poznać sztukę paralotniarstwa

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
K
Katarzyna
4 Oceny1 reviews
październik 13, 2020
Super
replied
View Comment +
B
Beata
1 Oceny1 reviews
wrzesień 19, 2020
Beata daje *****
replied
View Comment +

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania lotu: od 5 do 10 minut

Lot odbywa się na certyfikowanej paralotni dwumiejscowej, którą steruje instruktor. Lot poprzedzony jest kursem instruktażowym, trwającym ok. 5 minut.

Plan lotu w opcjach z elementami akrobatyki powietrznej:

  • start za holem,
  • wejście w figurę wingover,
  • płynne przejście do figury spirala zakończone fullstallem,
  • lot do lądowania,
  • delikatne lądowanie.

Lokalizacje:

Loty odbywają się na lotnisku w Borsku k. Jeziora Wdzydzkiego, ok. 70 km od Trójmiasta (start za wyciągarką na wysokość ok. 500-700 m).

Pozostałe lokalizacje (działają spontanicznie w zależności od siły i kierunku wiatru i nie ma możliwości umówienia się tam na konkretny termin):

  • Chłapowo,
  • Jastrzębia Góra,
  • Dębina k. Ustki.

Loty dają dużo adrenaliny i niezapomnianych wrażeń, które dodatkowo można zarejestrować na filmie za pomocą profesjonalnych kamer. Do wyboru SONY FDR-X3000 ze stabilizacją optyczną obrazu lub GoPro Hero 4 black na trzyosiowym gimbalu stabilizującym obraz (80 zł) lub kamera sferyczna YI360 (100 zł).

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Waga uczestnika w przedziale 30-120 kg. Groupon można zrealizować zależnie od warunków pogodowych w czasie trwania sezonu, w miesiącach od kwietnia do listopada. Oferta wyłaczona z kodów promocyjnych groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Lot można nagrać – nagranie wykonywane jest kamerą - do wyboru: GoPro Hero 4 black na trzyosiowym gimbalu stabilizującym obraz lub SONY FDR-X3000 ze stabilizacją optyczną obrazu (cena 80 zł) lub kamerą sferyczną YI360 (100zł). Film nagrywany jest bezpośrednio po locie na płytę DVD lub na nośnik przyniesiony przez klienta. Jedynym sprzętem do nagrywania lotu jest sprzęt organizatora. Groupon można realizować zależnie od warunków pogodowych. Termin lotu może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od organizatora, m.in. ze względu na warunki atmosferyczne (siła i kierunek wiatru). W przypadku odwołania lotu umawiany jest kolejny termin. Należy pamiętać, że realizacja grouponu powinna nastąpić w ramach jego terminu ważności. Pełny regulamin jest dostępny na stronie organizatora. Regularne loty odbywają się w Borsku i tylko na tę lokalizację można dokonać rezerwacji lotu. Wszystkie pozostałe lokalizacje (Chłapowo, Jastrzębia Góra oraz Dębina k. Ustki) działają spontanicznie w zależności od siły i kierunku wiatru, i nie ma możliwości umówienia się tam na konkretny termin. W przypadku umówienia się na lot w Borsku konieczny jest kontakt z pilotem dzień przed zaplanowanym lotem w celu potwierdzenia pogody. Godziny ustala się z pilotem podczas dokonywania rezerwacji. Dodatkowych informacji udziela pilot.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj paralotnie@zalatani.com.pl w ciągu 14 dni z podaniem kodu zabezpieczającego, kodu grouponu oraz numeru oferty. W przypadku braku rejestracji w przeciągu 14 dni reklamacje nie będą uwzględniane. Kontakt z pilotem pod nr tel. 731 25 26 25. Odwołanie rezerwacji z min. 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Zalatani.com.pl

Firma zajmuje się organizowaniem lotów widokowych paralotnią z pasażerem, co umożliwia wzbicie się w przestworza nawet tym, którzy na co dzień twardo stąpają po ziemi. Miejscem, które umożliwia wzniesienie się w powietrze, jest lotnisko w Borsku, w samym sercu Borów Tucholskich. Loty dają dużo adrenaliny i niezapomnianych wrażeń, które dodatkowo można zarejestrować na filmie za pomocą profesjonalnej kamery SONY FDR-X3000 ze stabilizacją optyczną obrazu lub GoPro Hero 4 black na trzyosiowym gimbalu stabilizującym obraz.