White Studio Szczecin

Zygmunta Chmielewskiego 18/Lok.15, Szczecin

Wybrana sesja zdjęciowa w White Studio Szczecin

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja, by uwiecznić ważne momenty w kadrze, rozszerzyć swoje portfolio lub sprawić bliskiej osobie niezapomniany prezent

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj oferty: sesja w studiu lub plenerze (na terenie Szczecina)
  • czas trwania sesji: do 60 min
  • w cenie 20 obrobionych zdjęć (wybranych z galerii udostępnionej online) 
  • czas oczekiwania na obrobione zdjęcia: do 10 dni roboczych
  • podstawowy retusz obejmuje: korekcję kolorystyczną i ekspozycji, kadrowanie, podstawową korekcję skóry (usuwanie niedoskonałości, drobnych zmarszczek itp., nie obejmuje znaczącej ingerencji w wygląd fotografowanej osoby)

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 513 089 333, przez wiadomość na FB (https://www.facebook.com/WhiteStudioSzczecin) lub Instagramie (https://www.instagram.com/white_studio_szczecin).. Termin sesji można przełożyć tylko raz. Podczas rezerwacji zostanie omówiona kwestia przygotowania, stylizacji czy makijażu. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1.

White Studio Szczecin

Zlokalizowane w Szczecinie studio fotograficzne powstało 1 stycznia 2022 roku dzięki pasji i inicjatywie fotografa – Łukasza Szóstaka. White Studio mieści się w Przystani Kultury OFF Marina, w którym minimalistyczne i loftowe wnętrza pozwalają uzyskać wyjątkowe warunki do fotografowania, dodając zdjęciom charakteru. Klienci mogą zdecydować się na wiele rodzajów sesji (np. portretowe, biznesowe, kobiece, dziecięce, dla par, rodzinne) realizowanych w studiu lub plenerze.