Brak nowych powiadomień

Wegepack.pl

Catering dietetyczny z dostawą: 3 dni diety wegetariańskiej, wegańskiej i więcej od 119,99 zł z firmą Wegepack.pl

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Do wyboru jedna z kilku diet bezmięsnych, w tym np. wegańska, koktajlowa czy warzywno-owocowa

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 9 opcji

Wybrany catering dietetyczny (5 posiłków) z dostawą na terenie Warszawy i Piaseczna:

 • 119,99 zł za wybraną dietę na 3 dni robocze,
 • 199,99 zł za wybraną dietę na 5 dni roboczych,
 • 249,99 zł za wybraną dietę na 6 dni kalendarzowych,
 • 349,99 zł za wybraną dietę na 9 dni roboczych,
 • 549,99 zł za wybraną dietę na 14 dni kalendarzowych,
 • 579,99 zł za wybraną dietę na 15 dni roboczych,
 • 769,99 zł za wybraną dietę na 20 dni roboczych,
 • 789,99 zł za wybraną dietę na 21 dni kalendarzowych,
 • 1069,99 zł za wybraną dietę na 28 dni kalendarzowych.

Diety do wyboru:

 • wegetariańska (1000, 1200, 1500 kcal)
 • wegańska (1000, 1200, 1500 kcal)
 • warzywno-owocowa
 • koktajlowa

Diety dedykowane są osobom niespożywającym ryb, owoców morza i mięsa oraz nabiału w przypadku diet wegańskich. Odpowiednie zbilansowanie posiłków, zapewnia dostarczenie potrzebnych składników odżywczych (białka, węglowodanów i tłuszczy) oraz witamin i minerałów. Menu zawiera produkty ze wszystkich najważniejszych grup żywnościowych – produkty zbożowe z pełnego ziarna, warzywa, owoce, (chude/półtłuste mleko i jego przetwory– w przypadku diet wegetariańskich), jaja, nasiona roślin strączkowych, orzechy, nasiona i tłuszcze roślinne.

Wśród wykorzystywanych w dietach produktów znajdą się między innymi: nasiona chia, quinoa, młody jęczmień, czystek, sól himalajska, soczewica czerwona i zielona, ciecierzyca, fasola biała, czerwona, czarna, produkty nabiałowe, mleko kokosowe, orzechy, suszone owoce (polskie i egzotyczne), warzywa (w sezonie wybierane są wszystkie dostępne z zaprzyjaźnionych bio-gospodarstw) i owoce, świeże zioła, kasze (bulgur, kuskus, gryczane, pęczak itd.), ryże brązowe, jaja od kur z wolnego wybiegu, oryginalne produkty z Włoch, Grecji, produkty orientalne.

Catering zweryfikowany pod względem pozwolenia na przygotowywanie cateringu dietetycznego przez Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny - zgodnie z treścią art. 63 ust 1 Ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia oraz art. 61 i art. 62 Ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia organem właściwym w sprawach zatwierdzania w/w zakładów jako Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny, właściwy ze względu na siedzibę zakładu.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Dzielnice wyłączone z bezpłatnej dostawy (opłata dodatkowa: 6 zł / dzień): Rembertów, Wesoła, Wawer, Białołęka, Michałowice ( 6 zł / dzień), Raszyn (6 zł / dzień) Magdalenka (6 zł / dzień ), Marki (6 zł / dzień), Klaudyn (6 zł / dzień). Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: Zestawy są dostarczane (Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Ursynów, Wilanów) lub (pozostałe dzielnice Warszawy) na wskazany przez klienta adres, znajdujący się na terenie Warszawy. Zamówienia są realizowane w ciągu 48 godzin od momentu otrzymania płatności. Dostawy na weekend są realizowane w piątek rano. Klient, decydujący się na zestawy na cały weekend, decyduje się na otrzymanie w piątek 3 zestawów - na piątek, sobotę i niedzielę. Zestawy zamawiane na dostawy tygodniowe lub dłuższe dostarczane są w dni robocze od poniedziałku do piątku począwszy od najbliższego dnia roboczego spełniającego powyższe kryteria. Dostawa w cenie na terenie Warszawy i Piaseczna (dostawa poza terenem miast za opłatą ustalaną indywidualnie). Dział obsługi klienta dostępny od pon. do pt. w godz. 8-16. Dodatkowe informacje znaleźć można tutaj.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 730 133 005 . W celu realizacji należy przesłać na kontakt@wegepack.pl adres dostawy, dzielnicę dostawy, informacje szczegółowe dla dostawcy, do której godziny ma być zrealizowana dostawa. Rodzaj diety oraz kaloryczność. W załączniku należy zamieścić zakupiony groupon lub podać nr grouponu i kod zabezpieczający. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Wegepack.pl

WegePack powstał z miłości i fascynacji lekkim, przyjaznym dla ludzi i środowiska - wegetariańskim jedzeniem. Chcąc zapewnić klientom różnorodność oraz pełnię składników odżywczych - korzysta z mnóstwa SuperFoods - zarówno polskich jak i światowych (Nasiona Chia, Komosa Ryżowa, Młody Jęczmień, Jagody Goji itp.) Dania powstają na zasadach „Slow Food” z podstawowych produktów - od podstaw (zupy i sosy z wywarów na warzywach, ze świeżych warzyw i owoców sezonowych) Do wzmocnienia smaku wykorzystywane są jedynie suszone lub świeże zioła oraz własne mieszanki przypraw. Próżno szukać glutaminianu sodu do poprawy smaku, zup i sosów w proszku. Znaleźć za to można mnóstwo bio warzyw i owoców z zaprzyjaźnionych gospodarstw.

Więcej informacji dostępnych na Facebooku.

Wegepack.pl

Imprezy okolicznościowe, Catering
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.