Brak nowych powiadomień

Plac Defilad 1, Warszawa

Catering dietetyczny z dostawą: 3 dni diety wegetariańskiej, wegańskiej i więcej od 119,99 zł z firmą Wegepack.pl

Oferta ograniczona czasowo!
30+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Wyróżniki

Do wyboru jedna z kilku diet bezmięsnych, w tym np. wegańska, koktajlowa czy warzywno-owocowa

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Wybierz 1 z 9 opcji

Wybrany catering dietetyczny (5 posiłków) z dostawą na terenie Warszawy i Piaseczna:

 • 119,99 zł za wybraną dietę na 3 dni robocze,
 • 199,99 zł za wybraną dietę na 5 dni roboczych,
 • 249,99 zł za wybraną dietę na 6 dni kalendarzowych,
 • 349,99 zł za wybraną dietę na 9 dni roboczych,
 • 549,99 zł za wybraną dietę na 14 dni kalendarzowych,
 • 579,99 zł za wybraną dietę na 15 dni roboczych,
 • 769,99 zł za wybraną dietę na 20 dni roboczych,
 • 789,99 zł za wybraną dietę na 21 dni kalendarzowych,
 • 1069,99 zł za wybraną dietę na 28 dni kalendarzowych.

Diety do wyboru:

 • wegetariańska (1000, 1200, 1500 kcal)
 • wegańska (1000, 1200, 1500 kcal)
 • warzywno-owocowa
 • koktajlowa

Diety dedykowane są osobom niespożywającym ryb, owoców morza i mięsa oraz nabiału w przypadku diet wegańskich. Odpowiednie zbilansowanie posiłków, zapewnia dostarczenie potrzebnych składników odżywczych (białka, węglowodanów i tłuszczy) oraz witamin i minerałów. Menu zawiera produkty ze wszystkich najważniejszych grup żywnościowych – produkty zbożowe z pełnego ziarna, warzywa, owoce, (chude/półtłuste mleko i jego przetwory– w przypadku diet wegetariańskich), jaja, nasiona roślin strączkowych, orzechy, nasiona i tłuszcze roślinne.

Wśród wykorzystywanych w dietach produktów znajdą się między innymi: nasiona chia, quinoa, młody jęczmień, czystek, sól himalajska, soczewica czerwona i zielona, ciecierzyca, fasola biała, czerwona, czarna, produkty nabiałowe, mleko kokosowe, orzechy, suszone owoce (polskie i egzotyczne), warzywa (w sezonie wybierane są wszystkie dostępne z zaprzyjaźnionych bio-gospodarstw) i owoce, świeże zioła, kasze (bulgur, kuskus, gryczane, pęczak itd.), ryże brązowe, jaja od kur z wolnego wybiegu, oryginalne produkty z Włoch, Grecji, produkty orientalne.

Catering zweryfikowany pod względem pozwolenia na przygotowywanie cateringu dietetycznego przez Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny - zgodnie z treścią art. 63 ust 1 Ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia oraz art. 61 i art. 62 Ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia organem właściwym w sprawach zatwierdzania w/w zakładów jako Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny, właściwy ze względu na siedzibę zakładu.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Dzielnice wyłączone z bezpłatnej dostawy (opłata dodatkowa: 6 zł / dzień): Rembertów, Wesoła, Wawer, Białołęka, Michałowice ( 6 zł / dzień), Raszyn (6 zł / dzień) Magdalenka (6 zł / dzień ), Marki (6 zł / dzień), Klaudyn (6 zł / dzień). Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: Zestawy są dostarczane (Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Ursynów, Wilanów) lub (pozostałe dzielnice Warszawy) na wskazany przez klienta adres, znajdujący się na terenie Warszawy. Zamówienia są realizowane w ciągu 48 godzin od momentu otrzymania płatności. Dostawy na weekend są realizowane w piątek rano. Klient, decydujący się na zestawy na cały weekend, decyduje się na otrzymanie w piątek 3 zestawów - na piątek, sobotę i niedzielę. Zestawy zamawiane na dostawy tygodniowe lub dłuższe dostarczane są w dni robocze od poniedziałku do piątku począwszy od najbliższego dnia roboczego spełniającego powyższe kryteria. Dostawa w cenie na terenie Warszawy i Piaseczna (dostawa poza terenem miast za opłatą ustalaną indywidualnie). Dział obsługi klienta dostępny od pon. do pt. w godz. 8-16. Dodatkowe informacje znaleźć można tutaj.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 730 133 005 . W celu realizacji należy przesłać na kontakt@wegepack.pl adres dostawy, dzielnicę dostawy, informacje szczegółowe dla dostawcy, do której godziny ma być zrealizowana dostawa. Rodzaj diety oraz kaloryczność. W załączniku należy zamieścić zakupiony groupon lub podać nr grouponu i kod zabezpieczający. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Wegepack.pl

WegePack powstał z miłości i fascynacji lekkim, przyjaznym dla ludzi i środowiska - wegetariańskim jedzeniem. Chcąc zapewnić klientom różnorodność oraz pełnię składników odżywczych - korzysta z mnóstwa SuperFoods - zarówno polskich jak i światowych (Nasiona Chia, Komosa Ryżowa, Młody Jęczmień, Jagody Goji itp.) Dania powstają na zasadach „Slow Food” z podstawowych produktów - od podstaw (zupy i sosy z wywarów na warzywach, ze świeżych warzyw i owoców sezonowych) Do wzmocnienia smaku wykorzystywane są jedynie suszone lub świeże zioła oraz własne mieszanki przypraw. Próżno szukać glutaminianu sodu do poprawy smaku, zup i sosów w proszku. Znaleźć za to można mnóstwo bio warzyw i owoców z zaprzyjaźnionych gospodarstw.

Więcej informacji dostępnych na Facebooku.

Wegepack.pl

Imprezy okolicznościowe, Catering