Warsztat Czystości

ul Jugowicka 6, Kraków

Ozonowanie wnętrza samochodu osobowego za 29,99 zł w Warsztacie Czystości (zamiast 100 zł)

Wybierz opcję
Promocja kończy się za:17:16:57
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sposób na neutralizację z wnętrza pojazdu i kanałów wentylacyjnych, wszelkiego rodzaju nieprzyjemnych zapachów, alergenów, grzybów

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • ozonowanie wnętrza pojazdu na włączonym obiegu wewnętrznym
  • czas trwania: 20 minut

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony, a 3 przekazać jako prezent. Oferta skierowana do nowych klientów.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku chęci skorzystania z oferty z dojazdem koszt ustalany jest indywidualnie.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 510 04 06 04 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Warsztat Czystości

Główna działalność Warsztatu Czystości to dbanie o wygląd auta. Dzięki profesjonalnej wiedzy i stosowanym rozwiązaniom oferuje usługi w zakresie auto detailingu, usuwania zarysowań metodą SSR (bez lakierowania), usuwania drobnych wgnieceń metodą P.D.R. oraz korekty i zabezpieczania lakieru. W ofercie Warsztatu jest również czyszczenie i renowacja tapicerki skórzanej.