zamknij
Do 15% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem WRZESIEN. Jutro koniec.

VR Questrooms

Aleja Niepodległości 720, Sopot

Seans w wirtualnej rzeczywistości: 60 minut dla 1-3 osób za 54,99 zł i więcej opcji w VR Questrooms w Gdańsku (do -42%)

Wybierz opcję
Ponad 30 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Odkrywanie świata wirtualnej rzeczywistości podczas godzinnego seansu dla nawet 6 osób

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
A
Anna
2 Oceny2 opinie
Rating of 4 out of 5 stars
luty 19, 2022
Bawiliśmy się w wirtualnej rzeczywistości i bardzo nam się podobało . Kupiliśmy dwa stanowiska dla 3 osób i to było optymalne , jedno stanowisko dla 3 osób to chyba za mało. Obsługa pomocna , polecamy : )
M
Michał
1 Oceny1 opinie
Rating of 3 out of 5 stars
grudzień 26, 2021
Ogólnie ok, byłoby lepiej gdyby sprzęt nie zawodził
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
wrzesień 7, 2021
Dla 9cio letnich chłopaków włączono jedną grę, którą musieli się dzielić. Grupon był zakupiony dla 2-3 osób, ale spodziewaliśmy się jednoczesnego korzystania z atrakcji. Być może bez Gruponu bylibyśmy lepiej obsłużeni.
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
A
Agnieszka
15 Oceny6 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 19, 2021
Super zabawa 😁
J
Joanna
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 20, 2021
Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Świetna rozrywka dla całej rodziny. Polecam.
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania zabawy: 60 min
  • dni, w które można korzystać z grouponu: codziennie (po uprzedniej rezerwacji terminu)
  • wyprzedzenie, z jakim należy pojawić się na miejscu: 15 min
  • jedno stanowisko = jeden zestaw widoczny na filmie poniżej
  • dostępne gry można zobaczyć tutaj

W zależności od zakupionej opcji uczestnicy mają dostęp do 1 lub 2 stanowisk. Każde z nich jest w pełni dostosowane do wszelkiego rodzaju gier (także w wersji multiplayer). Zakładając specjalne okulary HTC Vive uczestnik nie tylko widzi inny świat, ale także wchodzi z nim w interakcję. Umożliwiają to śledzące ruch kamery oraz kontrolery do poruszania się po wirtualnym świecie.


Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online https://questrooms.pl/rezerwacja-gdansk/wirtualna-rzeczywistosc/ z podaniem kodu zabezpieczającego w systemie rezerwacji. Możliwy kontakt mailowy kontakt@questrooms.pl. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 4. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

VR Questrooms

Ci, którzy chcą zasmakować zupełnie nowych doświadczeń, powinni się udać do VR Questrooms. To tutaj uczestnicy mogą zanurzyć się w wybranej przez siebie wersji wirtualnej rzeczywistości. Na specjalnych stanowiskach wyposażonych w nowoczesne kontrolery, czujniki oraz okulary można m.in. wziąć udział w walce bokserskiej, wcielić się w rolę maga lub uratować świat przed inwazją zombie. To jednak nie wszystko. Dla miłośników zagadek i łamigłówek przygotowano pokoje typu escape room, dostępne w kilku emocjonujących scenariuszach.