VIP Barber

ul. Graniczna 4B/4B, Rzeszów

Usługi barberskie, strzyżenie dziecka i seniora, pakiety combo w VIP Barber

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja, by zadbać o elegancki wizerunek, zdecydować się na skrócenie włosów lub modne strzyżenie brody z zabiegami pielęgnującymi

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:  • w ofercie usługi fryzjerskie dla panów

  • strzyżenie brody (maszynka, golarka,) obejmuje: strzyżenie, trymowanie, konturowanie (balsam + olejek)

  • strzyżenie włosów obejmuje:, strzyżenie, stylizację

  • pakiet combo obejmuje: strzyżenie, stylizację włosów, strzyżenie, trymowanie, konturowanie brody + balsam i olejek

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 795 970 773. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych i dodatkowych zniżek Groupon. Groupon ważny do 12/05/2023 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

VIP Barber

Panowie, którzy pragną zadbać o elegancki wizerunek lub dokonać twórczej metamorfozy fryzury powinni udać się do profesjonalnego salonu. W tym celu warto odwiedzić zlokalizowany w Rzeszowie, utrzymany w kameralnym klimacie gabinet VIP Barber. Na miejscu skorzystać można z usług strzyżenia włosów i brody, golenia oraz trymowania lub pakietów combo z zabiegami pielęgnacyjnymi.