Thai Spa Królestwo Tajlandii

Julianowska 68D, Julianów

Masaż pleców, klasyczny tajski, Shiatsu i więcej w Thai Spa Królestwo Tajlandii (do -30%)

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Masaż uwalnia ciało od zbędnego napięcia i jest skutecznym remedium na zmęczenie fizyczne

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

 • czas trwania: 60 lub 90 minut
 • dostępne masaże:
  • pleców
  • klasyczny tajski
  • Shiatsu
  • balijski olejowy
  • Lomi Lomi

Masaż tajski: podczas masażu osoba masowana jest ubrana w luźny, niekrępujący ruchów strój. Na specjalnej macie lub materacu masażysta intensywnie pracuje swoim ciałem, wykorzystując przy tym nie tylko dłonie, ale także przedramiona, łokcie, a nawet kolana i stopy. Masaż tajski wykorzystuje elementy jogi pasywnej, w ramach której osoba masowana jest układana jest w różnych pozach jogi, np. leżenie przodem, tyłem, bokiem, postawa siedząca, odwrócona.

Masaż Lomi Lomi / hawajski: do zabiegu wykorzystywany jest ciepły olej, który rozprowadza się na skórze. Masaż obejmuje całe ciało z wyłączeniem stref intymnych. Podczas zabiegu masażysta wykorzystuje dłonie, przedramiona i łokcie, a czasem zabieg jest wykonywany przez 2 specjalistów. Masaż wspiera uwolnienie ciała od napięć, a umysłu od złych emocji. Pomaga także w przywróceniu równowagi energetycznej. Integralną częścią całego masażu jest odpowiednio dobrana muzyka.

Masaż Shiatsu forma terapii manualnej, posiadającą swe korzenie w kulturze azjatyckiej. Sama nazwa oznacza „naciskanie palcami”, jednak odnosi się do masażu relaksacyjnego, który pozwala odzyskać energię i zrelaksować napięte mięśnie.

Masaż balijski olejkowy masaż relaksujący z zastosowaniem gorących olejków, bazujący na technikach balijskich. Masaż łagodzi stres i koi nerwy.

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 735 953 516. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Godziny otwarcia: pon. - pt. 12 - 21, sob. 12-20. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Thai Spa Królestwo Tajlandii

Położony pod Piasecznem salon, oferuje swoim klientom bogaty wybór masaży tajskich. W Thai Spa Królestwo Tajlandii zatrudnione są profesjonalne, pochodzące z Tajlandii masażystki, które wykonują takie masaże jak: balijski olejowy, Shaitsu, Lomi Lomi, bańką chińską i więcej. Dodatkowo, można zdecydować się na masaż twarzy czy refleksologię stóp.