Brak nowych powiadomień

Szkoła Żeglarstwa Junga

Al. Jana Pawła II 9, Gdynia

24-godz. rejs po Zatoce Gdańskiej dla dwojga (od 199 zł) lub czarter jachtu (499 zł) w Szkole Żeglarstwa Junga (do -50%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Weekend spędzony w Zatoce Gdańskiej to potężna dawka wiedzy i przedsmak prawdziwej morskiej przygody

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 5 opcji

* 199 zł zamiast 340 zł za rejs po Zatoce Gdańskiej dla 1 osoby * 439 zł zamiast 680 zł za rejs po Zatoce Gdańskiej dla 2 osób * 659 zł zamiast 1020 zł za rejs po Zatoce Gdańskiej dla 3 osób * 879 zł zamiast 1360 zł za rejs po Zatoce Gdańskiej dla 4 osób * 499 zł zamiast 999 zł za czarter jachtu ze skipperem (niedziela w godz. 15-20)

Rejs po Zatoce Gdańskiej:

* w rejsie może wziąć udział maks. 6 osób * trasa ustalana bezpośrednio przed rejsem pod kątem warunków pogodowych, bezpieczeństwa i kondycji załogi, najczęstsze trasy:  Gdynia – Hel – Gdańsk Motława – Sopot – Gdynia albo: Gdynia – Władysławowo – Hel – Sopot – Gdynia, * port jachtowy w Gdyni, start w sobotę o godz. 15, koniec w niedzielę o godz. 15. 

Uczestnictwo w rejsie to szansa, by zobaczyć stocznię i starówkę w Gdańsku, molo w Sopocie, zjeść dobrą rybę na Helu oraz zobaczyć malowniczy klif w Redłowie od strony morza. Jednak przede wszystkim będzie to żegluga w systemie wachtowym, podczas której uczestnicy będą uczyć się nawigacji i locji morskiej oraz obsługi jachtu. 

Czarter jachtu ze skipperem:

* trasa do ustalenia indywidualnie, * termin: niedziela w godz. 15-20, * grupa: maks. 6 osób.

Oferta dotyczy jachtu Bavaria 32. Posiada on 2 kabiny sypialne, przestronną mesę z rozkładaną koją, łazienkę oraz pokład kąpielowy.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Groupon ważny w okresie letnim w miesiącach maj-październik 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj mailowo: junga@junga.com.pl z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Szkoła Żeglarstwa Junga

Ośrodek wprowadza mieszkańców Pomorza w arkana żeglarstwa od 2000 roku. Doświadczenie zespołu sprawiło, że już w 2010 roku Szkoła Żeglarstwa Junga została wyłoniona w przetargu jako podmiot odpowiedzialny za przeszkolenie kadr Marynarki Wojennej RP. Warto zatem tu się udać, by zdobyć patent na żeglarza lub sternika jachtowego, jachtowego sternika morskiego bądź radiooperatora SRC. Podczas organizowanych przez szkołę rejsów przyszłe wilki morskie uczą się, jak pracować z mapą, kompasem, spisem świateł i księgami locji morskiej. Do wyboru mają wycieczki weekendowe przetartym już szlakiem oraz bardziej wymagające wyprawy oceaniczne. Szkoła prowadzi również szkolenia tygodniowe na stopień żeglarza jachtowego oraz jachtowego sternika morskiego, weekendowe i popołudniowe dla osób pracujących z Trójmiasta i okolic.