Brak nowych powiadomień

Szkoła Nauki Jazdy Arma

J. Lea 60/1, Kraków

Kurs na prawo jazdy kat. A (699,99 zł) lub kat. B (849,99 zł) i więcej opcji w Szkole Nauki Jazdy Arma (do -46%)

Do -46%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Pełny kurs przygotowujący do jazdy na motocyklu lub do prowadzenia samochodu (także z automatyczną skrzynią biegów)

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

Kurs na prawo jazdy:

  • 699,99 zł zamiast 1300 zł za kurs na prawo jazdy kat. A (30 godz. teorii + 20 godz. praktyki),
  • 849,99 zł zamiast 1400 zł za kurs na prawo jazdy kat. B (30 godz. teorii + 30 godz. praktyki),
  • 999,99 zł zamiast 1800 zł za kurs na prawo jazdy kat. B na automatycznej skrzyni biegów (30 godz. teorii + 30 godz. praktyki)

Wymagany wiek minimalny dla prawa jazdy kat. A:

  • 20 lat – jeżeli osoba co najmniej od 2 lat posiada prawo jazdy kategorii A2,
  • 24 lata – jeżeli osoba nie posiadała co najmniej przez 2 lata prawa jazdy kategorii A2,
  • 18 lat – dla żołnierzy kierujących pojazdami Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej.

Wymagany minimalny wiek dla dla prawa jazdy kat. B:

  • 18 lat (osoba ubiegająca się o uzyskanie uprawnień może rozpocząć szkolenie nie wcześniej niż 3 miesiące przed osiągnięciem minimalnego wieku).

Osoby kończące kurs na prawo jazdy kat. B na automacie, po uzyskaniu uprawnień, mogą prowadzić pojazdy tylko z automatyczną skrzynią biegów. Oferta na kurs z obsługą automatycznej skrzyni biegów kierowana jest również do osób niepełnosprawnych.

Szkoła Nauki Jazdy Arma

Placówka prowadzi kursy na prawo jazdy kategorii m.in. A, B czy E. Doświadczeni instruktorzy w przystępny sposób omawiają zagadnienia teoretyczne, by słuchacze mogli wykazać się znajomością przepisów ruchu drogowego, budowy auta oraz podstaw pierwszej pomocy. Następnie kursanci zasiadają za kółkiem samochodu lub na motocyklu Suzuki 650 (takim samym jak na egzaminie), ucząc się, jak spokojnie ocenić i przewidzieć sytuację na drodze, opanować stres oraz wszystkich umiejętności niezbędnych do bezpiecznego prowadzenia pojazdu.

Więcej informacji można znaleźć na Facebooku.

Warunki

Groupon ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Przed zakupem zapoznaj się z ograniczeniami wiekowymi i wymogami umieszczonymi w treści oferty. Osoba, ubiegająca się o uzyskanie uprawnień może rozpocząć szkolenie nie wcześniej niż 3 miesiące przed osiągnięciem minimalnego wieku.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Rabat 20% na kurs prawa jazdy kategorii od B+E (upoważniający do prowadzenia pojazdów składających się z ciągnika rolniczego i przyczepy). Możliwość wykupienia dodatkowych jazd: kat. A - miasto: 70 zł/godz., plac: 50 zł/godz. Badania lekarskie dodatkowo płatne. Kurs kończy się dodatkowo płatnym wewnętrznym egzaminem teoretycznym (20 zł) i praktycznym (100 z). Możliwość odbycia kursu teoretycznego metodą e-learning za dodatkową opłatą. Osoby kończące kurs kat B na automatycznej skrzyni biegów mogą uzyskać uprawnienia do prowadzenia pojazdów tylko z automatyczną skrzynią biegów - oferta skierowana jest również do osób niepełnosprawnych.
Konieczna rezerwacja tel. 12 638 44 13, 600 370 403 (Grażyna), 608 159 327 (Tadeusz), fax: 12 638 44 13 (w godz. 10-18) z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Szkoła Nauki Jazdy Arma

Zajęcia, Nauka jazdy