Szczyrk Mountain Resort

ul. Salmopolska 53B, Szczyrk

Jazdy gondolą i widokową kanapą dla 2 osób lub rodziny w Szczyrk Mountain Resort (do -43%)

Wybierz opcję
Odpowiednie podatki i opłaty zostaną naliczone przy podsumowaniu zamówienia

Wyróżniki

Widokowe przejazdy kolejami o każdej porze roku to okazja do podziwiania z wysokości malowniczych pejzaży i beskidzkich szczytów

O tej ofercie


Bilety turystyczne do Szczyrk Mountain Resort


W ofercie:

 • jazda góra + dół dwoma kolejkami górskimi
 • przebieg jazdy:
  • wyjazd gondolą (A1) na Halę Skrzyczeńską (1000 m n.p.m.) i dalej widokową kanapą (B5) na Zbójnicką Kopę (1200 m n.p.m.)
  • zjazd w dół na Halę Skrzyczeńską i dalej z Hali Skrzyczeńskiej gondolą na parking
 • dostępne bilety:
  • dla 2 osób dorosłych
  • rodzinne: dla 2 osób dorosłych i dzieci w wieku 6-18 lat
 • dzieci do dnia ukończenia 6. roku życia korzystają z wyciągów bezpłatnie

Koleje linowe w Szczyrku

Szczyrk oferuje liczne atrakcje nie tylko zimą – w otoczeniu beskidzkich szczytów można odbyć podróż ogromną, 10-osobową koleją gondolową. Z górnej stacji kolei usytuowanej na Hali Skrzyczeńskiej na wysokości 1000 m n.p.m. można wyruszyć żółtym szlakiem w kierunku Skrzycznego lub Malinowskiej Skały.

Dzięki obszernym i zamykanym wagonikom, kolej dostosowana jest do przewozu osób niepełnosprawnych. W gondoli można również przewozić swoich czworonożnych przyjaciół.

Ośrodek dysponuje latem również drugą kolejką – jest to 6-osobowa kanapa na Zbójnicką Kopę. Z jej perspektywy można podziwiać panoramę Szczyrku i okoliczne szczyty z Skrzycznem i Klimczokiem na czele.

Obie koleje są udostępniona dla rowerzystów, którzy mogą korzystać z kompleksu ścieżek Szczyrk Enduro Trails by TREK.


Szczyrk Mountain Resort na żywo można zobaczyć TUTAJ


Warunki

Groupon ważny do 30.10.2022 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów.
Realizacja: wcześniejsza rezerwacja nie jest wymagana. Aby wykorzystać groupon należy udać się z nim do kołowrotów kolejki gondolowej A1 i zeskanować go odpowiednio dla każdej osoby. Czynność należy powtórzyć na kołowrotach kolejki B5.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Klienci z grouponami nie mają pierwszeństwa przed innymi klientami – obowiązują dostępne limity. Przed wizytą należy sprawdzić godziny otwarcia obiektu i atrakcji. Na miejscu obowiązują regulaminy ośrodka. Groupony sprzedawane przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Szczyrk Mountain Resort

Zlokalizowany w Beskidzie Śląskim na zboczach szczytów Małe Skrzyczne (1211 m n.p.m.) i Wierch Pośredni (1000 m n.p.m.) Szczyrk Mountain Resort jest jednym z największych ośrodków narciarskich w Polsce. Obiekt posiada około 23 km zróżnicowanych tras zjazdowych (w tym 5 km oświetlonych), a od sezonu 2017 dzięki współpracy z Centralnym Ośrodkiem Sportu i Beskid Sport Arena klienci ośrodków mogą korzystać ze wspólnego skipassu na blisko 40 km tras.

Szczyrk Mountain Resort dysponuje obecnie 10-osobową koleją gondolową, dwoma 6-osobowymi kolejami kanapowymi oraz 6-osobową kanapą na Zbójnicką Kopę. Kolej ta umożliwia płynne przemieszczanie pomiędzy ośrodkami Szczyrk Mountain Resort i Centralnym Ośrodkiem Sportu na Skrzycznym. Miłośnicy białego szaleństwa mogą liczyć na dobre warunki do szusowania dzięki nowoczesnemu systemowi naśnieżania z dużym zbiornikiem i armatkami śnieżnymi oraz odpowiednio wyprofilowanym i szerokim trasom zjazdowym.

Z myślą o komforcie klientów, na miejscu znajduje się budynek wielofunkcyjny z kasami, infocentrum oraz z wypożyczalnią sprzętu, serwisem, sklepem i przechowalnią, a także duży parking na około 700 samochodów, bar Apres Ski i Chill Bar pod Gondolą oraz Restaurację Kuflonka na Hali Skrzyczeńskiej z dwoma wielofunkcyjnymi salami. Blisko szlaków rowerowych, kolejki linkowej i ścieżek pieszych położony jest Hotel Gronie Ski&Bike, który posiada udogodnienia dla rowerzystów i narciarzy.

Wszystko to sprawia, że w Szczyrk Mountain Resort można znaleźć mnóstwo pomysłów na spędzenie wolnego czasu, o każdej porze roku dla całej rodziny.

Więcej informacji na Facebooku.