zamknij
Do 15% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem WRZESIEN. Jutro koniec.

Symetria Gabinet Fizjoterapii

Siemońska 11, Będzin

Do 30% zniżki na: Wybrany masaż w firmie Symetria Gabinet Fizjoterapii

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code WRZESIEN. Ends 29.9.
Użyj kodu

Wyróżniki

Możliwość uzyskania porady od fizjoterapeuty, gabinet przystosowany do przyjmowania osób niepełnosprawnych, w poczekalni dobra kawusia :)

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Masaż leczniczy 60 - minut

W ofercie 60- minutowy masaż leczniczy kręgosłupa.

Masaż kręgosłupa łagodzi bóle pleców oraz pozwala się zrelaksować i rozluźnić

Masaż Kobido 60 - minut

W ofercie 60- minutowy masaż twarzy Kobido.

To naturalny zabieg często nazywany niechirurgicznym liftingiem twarzy. Jest idealnym połączeniem relaksującego rytuału ze skutecznością naturalnych technik prowadzących do osiągnięcia efektu odmłodzenia skóry oraz mięśni twarzy.

Nasi terapeuci indywidualnie ocenią, która z technik zostanie wykorzystana podczas masażu. Każdy masaż rozpoczynamy od przeprowadzenia szczegółowego wywiadu, dzięki czemu zostanie dobrana najlepsza technika masażu dla pacjenta

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 512 354 848. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2.

Symetria Gabinet Fizjoterapii

Zdrowy kręgosłup jest podstawą funkcjonowania bez dokuczającego bólu czy drętwienia kończyn. Aby kompleksowo o niego zadbać, warto wybrać się do Symetrii Gabinetu Fizjoterapii. Gabinet oferuje zabiegi z zakresu fizykoterapii, które mają na celu zniwelowanie stanów zapalnych, bólu czy podobnych dolegliwości. Oferta masaży pomaga zlikwidować zalegające toksyny w tkankach i rozluźnić napięte mięśnie. Warto wspomnieć, że wśród usług dostępna jest także kinezyterapia.